reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No właśnie, ja jestem 5 cykl na clo i pregnylu i d***. A mąż wcale nie zbadany, a może się okazać, że jakieś tabsy dostanie i będzie ok, dlatego zmieniamy klinikę. Niestety robił wczoraj testosteron i tsh i nie są za dobre te wyniki. Testo ma strasznie niski, co może być przyczyną. Noo też właśnie ja mam stresa :D
Mój pewnie też powinien zrobić hormony bo być może i one wpływają na zły wynik nasienia.. Póki co leki poszły w ruch i czekamy na efekt. Przeraża mnie tylko czas- podobno po 3 miesiącach dopiero plemniki się regenerują. Dlatego jestem ciekawa czy ktoś był w podobnej sytuacji i poprawił nasienie tylko tabletkami?
 
reklama
Carry nie ma czego zazdrościć 😎😎to jest moja udręka ..mam 162 cm i 48 kg byle pierdół i stres i lecę z wagą jak szalona ...przez kraty przejdę bez problemu przejdę jakby mnie zamknęli w pace

Ja za to w druga stronę, wszystko waze, mierze, połowu rzeczy nie jem co od samego patrzenia tyje 🤣 No, ale nauczyłam się z tym żyć wkręciłam się w fit świat i nawet pizza z kalafiora smakuje 🙈👌 ale od zawsze chciała być drobna ja to z tych biodrzastych bo wagę to już unormowalam.
 
Mój z kolei twierdzi, że jak doszło do zapłodnienia i był zarodek i serduszko (a u nas tak było) a nie puste jajo to parametry obu stron są wystarczające. Ja ze swojej strony i tak po poronieniu zrobiłam mnóstwo badań, nasienia nie badaliśmy, daje mężowi suple póki co 😉
Mój gin też tak stwierdził ..po poronieniu daliśmy zarodek do badania, ale spieprzyli sprawę jak pobierali probkę..poznaliśmy tylko płeć przyczyny niestety nie ..
 
Mój pewnie też powinien zrobić hormony bo być może i one wpływają na zły wynik nasienia.. Póki co leki poszły w ruch i czekamy na efekt. Przeraża mnie tylko czas- podobno po 3 miesiącach dopiero plemniki się regenerują. Dlatego jestem ciekawa czy ktoś był w podobnej sytuacji i poprawił nasienie tylko tabletkami?

A jakie tabletki? Do tego trzeba by zadbac o dietę i myślę, że efekty będą. A jakie w ogóle wyniki?
 
A jakie tabletki? Do tego trzeba by zadbac o dietę i myślę, że efekty będą. A jakie w ogóle wyniki?
Bierze fertilman plus 2x2, do tego faszeruje go korzeniem Maca bo wyczytałam że pomaga 😂
No wlasnie nie wiem jakie badania z krwi powinien zrobić, czy to ma znaczenie. Poczekamy na kolejną wizytę u lekarza i wtedy może sam zaleci coś więcej. Jakiś rok temu miał testosteron robiony to niby był w normie ale bardziej przy dolnej granicy.. Więc nie wiem czy to też nie za mało.. A wynik wyszedł tragiczny bo zero prawidłowych plemników..
 
Bierze fertilman plus 2x2, do tego faszeruje go korzeniem Maca bo wyczytałam że pomaga 😂
No wlasnie nie wiem jakie badania z krwi powinien zrobić, czy to ma znaczenie. Poczekamy na kolejną wizytę u lekarza i wtedy może sam zaleci coś więcej. Jakiś rok temu miał testosteron robiony to niby był w normie ale bardziej przy dolnej granicy.. Więc nie wiem czy to też nie za mało.. A wynik wyszedł tragiczny bo zero prawidłowych plemników..

Ja mojemu też to daje a podobno najlepszy jest profertil. Z diety to sok pomidorowy z czarnuszka, grejpfruty, siemię lniane w zasadzie to samo co dla kobiet 😉 na pewno do wszystkiego trzeba czasu coś kojarzę, że po profertilu i diecie na którymś wątku dziewczyna pisała o postępie z 1 na 5% prawidłowych ale to chyba przez pół roku albo dłużej nie pamiętam dokładnie.
 
Carry nie ma czego zazdrościć [emoji41][emoji41]to jest moja udręka ..mam 162 cm i 48 kg byle pierdół i stres i lecę z wagą jak szalona ...przez kraty przejdę bez problemu przejdę jakby mnie zamknęli w pace
O to tak jak ja 159 cm i 44 kg[emoji16] jestem ciekawa ile bym przytyła w ciąży i czy wróciła do swojej wagi przed [emoji846]
 
Mój m sam chciał zrobić badania jak zobaczył ile ja robiłam sobie, ale jak teraz znów zaszłam to z nim raczej wszystko dobrze. Chociaż ja to nie znam się na tym. 😜
 
reklama
Do góry