reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja pikole, 20dc, według aplikacji owu była w zeszłą sobotę, okres powinien przyjść za 9 dni a ja chyba dzisiaj dopiero mam owu 🙈 w toalecie na papierze zauważyłam ciągnący śluz i jakieś takie dziwne bóle podbrzusza mam 🤷‍♀️ czyli u mnie też zapowiada się na rozjechany cykl po zabiegu 😫
 
Ja rozumiem i domyśliłam się że nie palisz tego nałogowo ale to nie dla mnie raczej.
Dla Ciebie w takim razie wystarczyłby olejek cbd. Ja na początku też byłam sceptycznie nastawiona na trawę ale jak rano poczułam się zrelaksowana bez negatywnych myśli to pomyślalam ze czemu by sobie czasem nie zapalić.
 
I jak sytuacja?? :) [emoji3590]

U mnie 2dc [emoji16] Jedziemy od nowa.. zaskoczyło mnie to że okres przyszedł tydzień przed czasem i w formie krwawego tajfunu baaaaardzo obfity i bardzo bolesny.. Nie wiem czy to przez inozytol i zmianę diety.. nigdy nie miałam cyklu 28dni, zawsze 33-34 dni [emoji848] a jak była obuswa to w drugą stronę, 41-42 dni. A tu plamienia w 28 dniu sie zaczęły i już poszło..
 
Pisałyście, że nie ma kreseczek, więc może w końcu się ujawnię. Gdzieś 2 tygodnie temu pisałam, że nie mam żadnych objawów i podświadomie czuję, że się nie udało. Test zrobiony w dniu @. Dzień po beta 408.3, dzisiaj ( po 48 h) 937.3 [emoji3531] Zobacz załącznik 1161922

Gratulacje!! Przesyłam pozytywne wibracje[emoji3590]
 
reklama
Do góry