reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie dziś 14 dc i test owu prawie prawie pozytywny...dziwne, bo to ok. 4 dni za wcześnie :)
 

Załączniki

  • 20200813_220111.jpg
    20200813_220111.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Ja mam trochę utrudniona sytuacja ponieważ choruje na epilepsje i ani jazda na rolkach na rowerze żaden basen jeziora siłka odpada. Spacery tylko z osobą towarzyszącą i nie na długo i tylko w okolicach gdzie są ławki w razie wu żeby sobie usiąść. A spacery w takie upały jakie mamy teraz wogule odpada. Wychodzę z domu jak muszę i tam gdzie się da to korzystam z transportu publicznego. Dlatego lekarze proponują operacje bariatryczna bo wtedy na bank zejdę z wagi trzy cyfrowej. Innego wyjścia dla mnie nie maja. Ale ja się trochę boję ale dla własnego dobra zaryzykuje i co raz bardziej jestem za zwłaszcza że osoby które znam po takiej operacji z pl są zadowoleni i ładnie wyglądają a wyniki jak u noworodka. Mój brat też się na tą operacje zdecydował właśnie czeka na termin bo koronaswirus wszystko komplikuje.
Kurcze, ale się Ciebie te cholerstwa czepiają wszystkie ...
Ja sama nie wiem kiedy to zleciało kochana haha :D Tak, staraliśmy się 14 miesięcy i miałam wcześniej wieloletnie problemy hormonalne :) Lubię tu zaglądać i cieszyć się razem z Wami, a czasem mogę też wspomóc swoim doświadczeniem :)
A kiedy się w końcu udało? Wspomagałaś się jakimiś lekami, czy wystarczył 🍍? ;)
 
Kurcze, ale się Ciebie te cholerstwa czepiają wszystkie ...

A kiedy się w końcu udało? Wspomagałaś się jakimiś lekami, czy wystarczył [emoji531]? ;)
Oj tak i tak się już mecze od 16r.z (10 lat) ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Zostałam "obdarowana" chorobami i trzeba z tym żyć choć trudno się żyje z chorobami a najtrudniejsza i męcząca jest właśnie epilepsja.
 
@Kerwinina nie obraz się ale to trochę złośliwe pisać na forum, gdzie prawie każda poroniła"BYLAS W CIĄŻY?"! To że nie były, lub nie donosiły nie znaczy, że czegoś nie wiedzą, bo akurat Valezi ma rację.
@Valezi ja dwie ciąże donosiłam i w pierwszej czułam ruchy ok 20tc a w drugiej chyba w 18 i każdy lekarz tak mówi, że w połowie ciąży czuć ruchy
@bleucoco mi na szczęście w drugiej ciąży wcale szybciej nie tyłam bo źle bym wygladala🙈 dopiero brzuszek było widać w 3 mc, obie ciąże +16kg
 
Oj tak i tak się już mecze od 16r.z (10 lat) ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Zostałam "obdarowana" chorobami i trzeba z tym żyć choć trudno się żyje z chorobami a najtrudniejsza i męcząca jest właśnie epilepsja.
Myślę, że niejedna osoba mogłaby się od Ciebie uczyć tej pokory. I wierzę, że w końcu dostaniesz za to najpiękniejszy prezent! ❤️✊
@Kerwinina nie obraz się ale to trochę złośliwe pisać na forum, gdzie prawie każda poroniła"BYLAS W CIĄŻY?"! To że nie były, lub nie donosiły nie znaczy, że czegoś nie wiedzą, bo akurat Valezi ma rację.
Mnie w ogóle zaskoczyło pytanie o ruchy dziecka pojawiające się na staraczkach ... ;)
 
Kurcze, ale się Ciebie te cholerstwa czepiają wszystkie ...

A kiedy się w końcu udało? Wspomagałaś się jakimiś lekami, czy wystarczył 🍍? ;)
W styczniu tego roku :) Nie słyszałam nigdy o dobroczynności ananasa 😂 Dopiero jak zaszłam to tutaj ten temat się przewijał :) Leczyłam PCOS duphastonem, metforminą a tarczycę regulowałam euthyroxem :) Stosowałam też castagnus 3 miesiące, miesiąc przerwy i znowu. W tym cyklu co się udało nie odstawiłam duphastonu w 27 dc tylko brałam dalej, może dlatego się udało, ale tego w sumie nie wie nikt :)
 
@Kerwinina nie obraz się ale to trochę złośliwe pisać na forum, gdzie prawie każda poroniła"BYLAS W CIĄŻY?"! To że nie były, lub nie donosiły nie znaczy, że czegoś nie wiedzą, bo akurat Valezi ma rację.
@Valezi ja dwie ciąże donosiłam i w pierwszej czułam ruchy ok 20tc a w drugiej chyba w 18 i każdy lekarz tak mówi, że w połowie ciąży czuć ruchy
@bleucoco mi na szczęście w drugiej ciąży wcale szybciej nie tyłam bo źle bym wygladala🙈 dopiero brzuszek było widać w 3 mc, obie ciąże +16kg
No wiadomo, każdy organizm inny :) Ale jednak w wielu przypadkach mięśnie brzucha już nie te same i w kolejnych ciążach dlatego brzuszek bywa szybciej widoczny :) Tak czytałam :)
 
@Kerwinina nie obraz się ale to trochę złośliwe pisać na forum, gdzie prawie każda poroniła"BYLAS W CIĄŻY?"! To że nie były, lub nie donosiły nie znaczy, że czegoś nie wiedzą, bo akurat Valezi ma rację.
@Valezi ja dwie ciąże donosiłam i w pierwszej czułam ruchy ok 20tc a w drugiej chyba w 18 i każdy lekarz tak mówi, że w połowie ciąży czuć ruchy
@bleucoco mi na szczęście w drugiej ciąży wcale szybciej nie tyłam bo źle bym wygladala🙈 dopiero brzuszek było widać w 3 mc, obie ciąże +16kg
Nie obrazę się bo też zostałam tu źle potraktowana co lekarze więdzą co mówią a wy możecie nie wierzyć. Trudno skoro lekarz się nie zna tak jak wy to po co lekarzy słuchacie?Wszędzie się takie znajdą 🤦
 
reklama
Do góry