reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Przepraszam że się wtrącę ale ja także choruje na epi od 6 roku życia i powiem Tobie że też obawiam się o siebie ale od 3 lat nie mam ataków ponieważ lekarz wypisał mi olejek CBD który bardzo dużo mi pomógł z atakami które miałam po 6 razy dziennie... Wcześniej brałam leki które wzmagały mi ataki a teraz jak ręka odjął.
Moje leki też wzmazaja ataki po nie których chodziłam jak pijana albo po narkotykach. U mnie ból głowy zawsze konczy się atakiem. Też mam ataki z nerwów ze zmęczenia. Jak się to u ciebie objawiało? Możesz ćwiczyć wywołuje u ciebie to ataki?
 
reklama
Dziewczyny co prawda moje testy są negatywne jeszcze ale po nich widać że coś się dzieje a nie tak jak w o przednim cyklu. Dzisiaj 12dc może w końcu ujrze pozytyw na teście owu choć wiem że to nie daje żadnej pewności że owu będzie. Na żywo na każdym teście są widoczne kreski, a w poprzednim cyklu wszystkie białe praktycznie nawet nie było bladych kresek. Mimo wszystko cieszę się że coś te testy się ruszają w przód.

Mam pytanie jak sobie radzicie w takie upały żeby nie pić minimum 2h przed zrobieniem testu owu?
IMG_20200813_203429.jpeg
 
Moje leki też wzmazaja ataki po nie których chodziłam jak pijana albo po narkotykach. U mnie ból głowy zawsze konczy się atakiem. Też mam ataki z nerwów ze zmęczenia. Jak się to u ciebie objawiało? Możesz ćwiczyć wywołuje u ciebie to ataki?
Ja mam epi z nerwów, wydarzeń złych ale także i tych dobrych. Ze zmęczenia też miewałam (nawet podczas seksu kiedy byłam aktywna) mnie przez kilka dni bolał brzuch i wykręcalo mi usta, pusty śmiech miewałam. Ćwiczyć mogę teraz po tym olejku, wcześniej nie mogłam także ćwiczyć, jazdy rowerem (też miewałam atak na rowerze którym jechałam). Po takim ataku 3 dni wyjęte z życia. Przez co miałam bardzo trudno znaleźć pracę.
 
Ja mam epi z nerwów, wydarzeń złych ale także i tych dobrych. Ze zmęczenia też miewałam (nawet podczas seksu kiedy byłam aktywna) mnie przez kilka dni bolał brzuch i wykręcalo mi usta, pusty śmiech miewałam. Ćwiczyć mogę teraz po tym olejku, wcześniej nie mogłam także ćwiczyć, jazdy rowerem (też miewałam atak na rowerze którym jechałam). Po takim ataku 3 dni wyjęte z życia. Przez co miałam bardzo trudno znaleźć pracę.
Ja miałam w Pl orzeczenie o niepełnosprawności co wiązało się że pracodawca nie mógł mnie zwolnić nawet jak byłam co chwilę na chorobowym. Co 2 dzień zabierało mnie z pracy pogotowie. Teraz mieszkam w DE i nie chcą przepisać tego olejku ale też mam orzeczenie 30% niepełnosprawności. Nie każda pracę mogę podjąć. Ta choroba mnie wykańcza. Mam już jej serdecznie dość. Co prawda nie mam ataków ale tylko dlatego że nie jestem aktywna fizycznie i jak czuję że zmęczenie bierze górę to odpoczywam bo jak atak przyjdzie to tydzień śpię korzystam z WC kąpię się i dalej śpię. A ile razy mąż oberwał jak mnie trzymał bo ja głową o ścianę waliłam no i przy atakach tracę wzrok.
 
Ja miałam w Pl orzeczenie o niepełnosprawności co wiązało się że pracodawca nie mógł mnie zwolnić nawet jak byłam co chwilę na chorobowym. Co 2 dzień zabierało mnie z pracy pogotowie. Teraz mieszkam w DE i nie chcą przepisać tego olejku ale też mam orzeczenie 30% niepełnosprawności. Nie każda pracę mogę podjąć. Ta choroba mnie wykańcza. Mam już jej serdecznie dość. Co prawda nie mam ataków ale tylko dlatego że jestem aktywna fizyczna i jak czuję że zmęczenie bierze górę to odpoczywam bo jak atak przyjdzie to tydzień śpię korzystam z WC kąpię się i dalej śpię. A ile razy mąż oberwał jak mnie trzymał bo ja głową o ścianę waliłam no i przy atakach tracę wzrok.
Ja też mam orzeczenie lecz kiedy mówię na wstępie ze mam epi to mówią że potrzebują ludzi do pracy a nie na zwolnieniu. Teraz jest inaczej zupełnie kiedy ten olejek jest ze mną, nie boję się o swoje zdrowie 2 żaden sposób. Szkoda że nie możesz go mieć bo on zapewne by pomógł. Ja swego czasu mieszkałam z mamą moją ponieważ ona nie bała się tego widoku. Jakie leki bierzesz jeśli mogę wiedzieć? Ja brałam depakine chrono 500.
 
Ja też mam orzeczenie lecz kiedy mówię na wstępie ze mam epi to mówią że potrzebują ludzi do pracy a nie na zwolnieniu. Teraz jest inaczej zupełnie kiedy ten olejek jest ze mną, nie boję się o swoje zdrowie 2 żaden sposób. Szkoda że nie możesz go mieć bo on zapewne by pomógł. Ja swego czasu mieszkałam z mamą moją ponieważ ona nie bała się tego widoku. Jakie leki bierzesz jeśli mogę wiedzieć? Ja brałam depakine chrono 500.
Depakine 500 lamotrin 25 resztę odstawiłam bo chodziłam jak pijana i naćpana. Depakine odstawili mi bo nie wolno jej brać przy staraniach o ciąże i w ciąży.
 
Depakine 500 lamotrin 25 resztę odstawiłam bo chodziłam jak pijana i naćpana. Depakine odstawili mi bo nie wolno jej brać przy staraniach o ciąże i w ciąży.
Dokładnie, nie wolno i ja się sama o to upomniałam i powiedziałam że nie chce brać leków które szkodzą na rozwijający się płód w przyszłości. Zamienili mi na olejek. Od czasu do czasu także zapale zioło ale czyste.
 
jasne że tak . zrobiłabym następnego dnia ok 11.. jeśli jaśniejszy to znak że ten teraz był pozytyw ..a jak ciemniejszy to powtorzyla zrobienie jeszcze późnym wieczorem [emoji38]
Test owu nie mówi nam o tym że owu się zbliża. Proszę nie wprowadzać w błąd. Test owu i wyłącznie pokazuje nam tylko pik LH ale wcale nie musi dojść do owu.
 
reklama
Do góry