reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślicie że co drugi dzień to za często? Ja już sama nie wiem jaka taktykę obrać, ja wolałabym co drugi dzień, bo w szczęśliwym cyklu właśnie tak się nam udało, niestety było puste jajo. Mąż się upiera żeby codziennie w okolicach owu, żeby czasem nie przegapić.
Powiem. Z własnego doświadczenia [emoji1787] z córką był raz 2 dni przed owulacja bo nie było jak i kiedy, a teraz jak dzisiejsze wyniki wyjdą ok to dzień po owulacji bo tez nie było kiedy [emoji1787] tyle, że ja wiem kiedy mam owulacje bo to ból gorszy niż okres u mnie.
 
reklama
Zawsze miałam 28-29 dni. Ale poprzedni cykl byłam chyba ten nastawiona i myślałem że się udało że mi trwał cykl 33 dnj😱 Psychika chyba swoje zrobiła... A u Ciebie jak.tto wygląda. Ile się staracie?
U mnie 33 to taka norma.
W maju zaczęliśmy się starać o pierwsze dziecko, odrazu zaskoczyło i zaszłam w ciążę a w 6tyg poronilam. Próbujemy od nowa. Jestem juz spokojna , bardzo wierzę w ten cykl🥰
 
U mnie 33 to taka norma.
W maju zaczęliśmy się starać o pierwsze dziecko, odrazu zaskoczyło i zaszłam w ciążę a w 6tyg poronilam. Próbujemy od nowa. Jestem juz spokojna , bardzo wierzę w ten cykl🥰
My staramy się o trzecie. Poprzednie ciąże za.pierwszym razem się udawało i miałam nadzieję że i tym razem ale nie ma lekko😁
 
reklama
Moze teraz się uda 😁
Ja mam 25 lat i właśnie marzy mi się trójka 😁
W jakim wieku masz maluchy?
Ja 27. 5 i 3 lata córeczki😍 syn mi się marzy...A z drugiej strony nie wiem jak ja po 2 córkach odnajde się z chłopakiem 😱😂
Przeszłam też między nimi ciążę biochemiczna.
To forum mnie trochę uświadomił chociażby w kwestii sprawdzania czy kreska na teście ciemnieje. Nigdy tego.nie robilam tylko 2 tyg i lekarz. A dzieki sprawdzaniu mozna uniknac rozczarowania...
 
Do góry