reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny jaka ja jestem durna.. Boboseksy uprawiamy co dwa dni, niby wiem, że to spoko, ale z tyłu głowy mam, że ro za mało 🤣 że jak codziennie to ok a jak co dwa dni to to zdąży wszystko uciec ze mnie. Hahaha sama nie mogę z siebie jak to pisze
Rety ja też tak mam :D ja się boje ze jak co dwa dni, to może nam udziec godzina dwie życia komórki jajowej i nie zdążymy :D albo że np z dnia poprzedniego wyleci wszystko, a następnego dnia nie zdażymy :D
A wiecie co, mi się wydaje, że te 2 to jest za często... my tak drugi miesiąc i nic, a 2 lata temu jak zaszłam w ciążę z synem za pierwszym razem, przytulanki były w 11 i 14 i 15 dc, a później dopiero w 28dc, chyba taką strategię w tym miesiącu obiorę:D tak sobie myśle, że przecież wpadki to właśnie takie jednorazowe akcje, a nie codzienne :D
 
reklama
My staramy się już od lutego 2019. Badania książkowe. Teraz udało nam się ucelowac w owulacje (wg objawów i aplikacji) i czekam jeszcze 2 dni by testować. Trzymajcie kciuki
Kciuki.
Jakie to zastanawiające, że mimo dobrych wyników nie zachodzi się w ciążę..
Ja teraz, gdy starania odłożone to taki spokój czuję i nie mam parcia.... Jak psychika potrafi się dopasować do sytuacji
 
A wiecie co, mi się wydaje, że te 2 to jest za często... my tak drugi miesiąc i nic, a 2 lata temu jak zaszłam w ciążę z synem za pierwszym razem, przytulanki były w 11 i 14 i 15 dc, a później dopiero w 28dc, chyba taką strategię w tym miesiącu obiorę:D tak sobie myśle, że przecież wpadki to właśnie takie jednorazowe akcje, a nie codzienne :D
No coś w tym jest 😂
 
reklama
Myślicie że co drugi dzień to za często? Ja już sama nie wiem jaka taktykę obrać, ja wolałabym co drugi dzień, bo w szczęśliwym cyklu właśnie tak się nam udało, niestety było puste jajo. Mąż się upiera żeby codziennie w okolicach owu, żeby czasem nie przegapić.
 
Do góry