reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Oczywiście 👌 tak tylko zapytałam, bo to raczej niespotykane. Moja teściowa ma już wnuki, ale jak się dowiedziała o mojej ciąży to płakała ze szczęście więc nie rozumiem faktu nie chcenia być babcia.
Nie przejmuj się kochana 🤗
Wiesz, też to dla mnie nowa sytuacja i wszystkiego się boję. Ale myślę, że z czasem już będzie coraz lepiej:)
 
reklama
Dziewczyny tak się naczytałam o pustym jaju płodowym, że teraz panikuje przed pierwszym usg. Nie mogę przestać o tym myśleć. Jeszcze teściowa zaprzecza, że jestem w ciąży.
Do tego martwi mnie ból podbrzusza i mimo, że wiem, że to normalne, to się nakręcam. Odbija mi.
Poszłam na bete, wyniki dopiero o 19, a ginekologa mam o godzinie 21. Tyle godzin czekania i strachu.
Nie martw się na zapas, jeśli ciąża zostsnie potwierdzona, to pamietaj, że stres jest niewskazany [emoji8] wyluzuj, pusc sobie rpzyjaciol, poczytaj gazetę, zrob dobrą herbatę i do 19 zleci. 3mam kciuki
 
Haha jakoś rozbawił mnie ten pasztet ... :D no ale tak jest, człowiek głupieje! Ja tymczasem czekam na okres, już czułam lekkie skurcze. Teoretycznie powinien być w czwartek, ale wolałabym, żeby przyszedł już - co bym na urlop miała trochę luzu ;) albo już po urlopie niech sobie przyjdzie, o. A jeszcze zakupiłam olej z wiesiołka na kolejny cykl 💪
 
Haha jakoś rozbawił mnie ten pasztet ... :D no ale tak jest, człowiek głupieje! Ja tymczasem czekam na okres, już czułam lekkie skurcze. Teoretycznie powinien być w czwartek, ale wolałabym, żeby przyszedł już - co bym na urlop miała trochę luzu ;) albo już po urlopie niech sobie przyjdzie, o. A jeszcze zakupiłam olej z wiesiołka na kolejny cykl 💪
Bo ja wiecznie widziałam bakterie i wirusy, którymi mogłabym się zarazić i dziecko 🤣 ale to tylko na początku ciąży tak. Potem wyluzowalam 🤣
 
reklama
Jak to zawieszone na 2 lata dlaczego?
U mnie małe zmiany jestem w trakcie procedury ivf w piątek punkcja.
Ponieważ mój mąż się "obraził" na badanie nasienia i nie chce ich za nic w świecie w połowie sierpnia powtarzać. Później w drugiej połowie września ma operacje ręki kość z nogi będzie wycinana i wstawiana w prawa dłoń. A jak już dojdzie do siebie to wyjeżdża na delegacje na 2 lata. Nie dam mu tej przyjemności że to ja będę wstawać ciągle do dziecka w nocy przewijać smierdzace kupy i przechodzić ząbkowanie i kąpać się w pośpiechu żeby dziecko mi się nie rozdarło a on będzie wypoczęty wyspany szczęśliwy [emoji1787][emoji1787]


Edit: super daj znać jak będziesz po. Mocno trzymam kciuki za Ciebie [emoji110]
 
Do góry