reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Uuu to kiepsko ale w delegację na 2 lata sam?
Ponieważ mój mąż się "obraził" na badanie nasienia i nie chce ich za nic w świecie w połowie sierpnia powtarzać. Później w drugiej połowie września ma operacje ręki kość z nogi będzie wycinana i wstawiana w prawa dłoń. A jak już dojdzie do siebie to wyjeżdża na delegacje na 2 lata. Nie dam mu tej przyjemności że to ja będę wstawać ciągle do dziecka w nocy przewijać smierdzace kupy i przechodzić ząbkowanie i kąpać się w pośpiechu żeby dziecko mi się nie rozdarło a on będzie wypoczęty wyspany szczęśliwy [emoji1787][emoji1787]


Edit: super daj znać jak będziesz po. Mocno trzymam kciuki za Ciebie [emoji110]
 
Uuu to kiepsko ale w delegację na 2 lata sam?
Tak sam ale po jakimś czasie trwania kontraktu będzie mógł zjechać do domu na parę dni a zerwanie kontraktu grozi wysoka kara pieniężna. Doszliśmy do wniosku że nie mamy dzieci to niech się realizuje i zbiera doświadczenie. Ja tu skończę szkole pójdę do pracy też w jakiś sposób będę się realizowała. Może odważę się zrobić kurs na niemiecka kasę fiskalna i prawo jazdy.
 
Aha czyli ten czas poświęcicie na karierę też jakieś wyjście odskocznia od trudnych starań[emoji4] dam znać napewno[emoji846]
Tak sam ale po jakimś czasie trwania kontraktu będzie mógł zjechać do domu na parę dni a zerwanie kontraktu grozi wysoka kara pieniężna. Doszliśmy do wniosku że nie mamy dzieci to niech się realizuje i zbiera doświadczenie. Ja tu skończę szkole pójdę do pracy też w jakiś sposób będę się realizowała. Może odważę się zrobić kurs na niemiecka kasę fiskalna i prawo jazdy.
 
Aha czyli ten czas poświęcicie na karierę też jakieś wyjście odskocznia od trudnych starań[emoji4] dam znać napewno[emoji846]
Wiesz kochamy się bez zabezpieczenia jak wpadnie to wpadnie ale jakoś nie zwracam uwagi czy są dni płodne czy nie. Sex dla samej przyjemności [emoji4]

Mam nadzieję że ten cykl będzie twój i żeby wszystko poszło po twojej myśli.
 
Czyli pełen luz i dobrze[emoji16][emoji123] liczę na to by był mój[emoji256]
Wiesz kochamy się bez zabezpieczenia jak wpadnie to wpadnie ale jakoś nie zwracam uwagi czy są dni płodne czy nie. Sex dla samej przyjemności [emoji4]

Mam nadzieję że ten cykl będzie twój i żeby wszystko poszło po twojej myśli.
 
reklama
Do góry