reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dlatego we wszelkich wirusowkach moim zdaniem najlepiej robić i IgM i Igg wtedy wiadomo czy się coś na albo czy coś się przebyło. Nie wiem czemu lekarze często zlecają jedno, ja miałam po dwa robione zawsze 🤔
Zazwyczaj jak nie masz przy sobie starych wyników, albo zmieniasz lekarza to zleca. Bo po prostu nie ma tej info. Natomiast jeśli już było IgG robione to nie wiem na cholerę ten sam lekarz jeszcze raz to zleca. Mi się nie zdarzyło.
 
Dziewczyny tak się naczytałam o pustym jaju płodowym, że teraz panikuje przed pierwszym usg. Nie mogę przestać o tym myśleć. Jeszcze teściowa zaprzecza, że jestem w ciąży.
Do tego martwi mnie ból podbrzusza i mimo, że wiem, że to normalne, to się nakręcam. Odbija mi.
Poszłam na bete, wyniki dopiero o 19, a ginekologa mam o godzinie 21. Tyle godzin czekania i strachu.
A czemu teściowa zaprzecza, że jesteś w ciąży??? Przestań się nakręcać i myśl pozytywnie! Ja tak intensywnie sobie wmawiałam, że coś będzie nie tak(wcześniejsze dwie ciąże -zdrowe córeczki ,donoszone) ,że nie potrafiłam normalnie funkcjonować i faktycznie w 9tygodniu poroniłam. Dlatego zamiast siedzieć na internecie i czytać głupoty skup się na tym, że nosisz pod sercem dzieciątko , które potrzebuję spokojnej mamy! wszystko będzie Dobrze!!!
 
Nie nie.
ty zrobiłaś teraz IgM, który mówi nam, ze nie masz nowego zakażenia.
Natomiast IgG mówi o tym czy je kiedyś miałaś. Wiec jeśli chcesz to wiedzieć to musisz zrobić IgG.
koedy IgG masz pozytywne to znaczy, ze organizm szybciej zareaguje na nowe zakażenie, ponieważ jest mu już znane i będzie wiedział jak z nim walczyć.
jesli IgG masz pozytywne to można się cieszyć, ponieważ jest mniejsze prawdopodobieństwo zagrożenia ciąży.
nowo nabyte niestety są bardzo groźne i wyniszczające dla płodu. (Mówie o cytomegalowirusie)
A na samej górze jako.pierwsze widnieje cmv igG to nie o tym mowa ?
 
A czemu teściowa zaprzecza, że jesteś w ciąży??? Przestań się nakręcać i myśl pozytywnie! Ja tak intensywnie sobie wmawiałam, że coś będzie nie tak(wcześniejsze dwie ciąże -zdrowe córeczki ,donoszone) ,że nie potrafiłam normalnie funkcjonować i faktycznie w 9tygodniu poroniłam. Dlatego zamiast siedzieć na internecie i czytać głupoty skup się na tym, że nosisz pod sercem dzieciątko , które potrzebuję spokojnej mamy! wszystko będzie Dobrze!!!
Ona zaprzecza, bo nie chce być babcią.
Muszę się uspokoić, tylko nie wiem jak, ale spróbuje.
 
reklama
Nie mam pojęcia, nie wnikam nawet. Ja czuje, że chce być mamą, więc to dla mnie najważniejsze.

Oczywiście 👌 tak tylko zapytałam, bo to raczej niespotykane. Moja teściowa ma już wnuki, ale jak się dowiedziała o mojej ciąży to płakała ze szczęście więc nie rozumiem faktu nie chcenia być babcia.
Nie przejmuj się kochana 🤗
 
Do góry