reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A właśnie, apropo śluzu itd. Stosujecie jakieś żele nawilżające? Bo u mnie na prawdę szybki numerek nie wchodzi w grę 🙈 potrzebuję długiej gry wstępnej żeby się nawilżyć a czasami to i tak szału nie ma... 🤦‍♀️ ale podejrzewam że wszystkie żele mogą w jakiś sposób uszkadzać plemniki. Tak przynajmniej jest napisane na żelu z durexa
 
reklama
A właśnie, apropo śluzu itd. Stosujecie jakieś żele nawilżające? Bo u mnie na prawdę szybki numerek nie wchodzi w grę [emoji85] potrzebuję długiej gry wstępnej żeby się nawilżyć a czasami to i tak szału nie ma... [emoji2356] ale podejrzewam że wszystkie żele mogą w jakiś sposób uszkadzać plemniki. Tak przynajmniej jest napisane na żelu z durexa
Byś musiała kupić żel dla starajcych się o dziecko one w żaden sposób nie szkodzą plemników wręcz przeciwnie wydłużają żywotność plemnikom nawet do 5 dni i pomagają lecieć do celu [emoji4] ja przy 1 cyklu z olejem z wiesiołka w kapsułkach zauważyłam poprawę i o wiele przyjemniejszy sex bo jest mokro a nawet bardzo.
 
Jeśli w nicku masz rocznik to ten sam jesteśmy. Dzieci nie mam, jedyna ciąża jaką przeżyłam to jajowodowa :(
Mój P działa podobnie - nie chce, ale jak widzi, że płaczę to zgadza się na wszystko.
Oboje mamy nadwagę - ja jeszcze 10kg, on prawie 20,ale od 2 miesięcy staramy się to zmienić i całkiem dobrze nam idzie - to na pewno też pomoże.
Zaraz po @ umawiam się do gina, a jak nie zleci badań to albo kolejny, albo zacznę robić badania na własną rękę.
Kiedyś przecież musi się przecież udać i chcę walczyć dopóki będzie możliwość...

Tak dokładnie to mój rocznik. Ja też mam lekka nadwagę, waże 75 kg przy wzroście 165 cm. Chciałabym 15 zrzucić,ale 10 kg będzie też okay. Mój partner nie ma nadwagi, ale jest mięsożercą pospolitym, bez mięsa dzień stracony [emoji4]

Zobacz sobie dziewczyny z akademii płodności. Mają super porady na diety dla płodności [emoji4]

Ja uważam, że w moim wieku trzeba działać jeśli się nie udaje. Jestem pod opieką kliniki, jem zdrowo, ruszam się, bierzemy suplementy i przy staraniach wspomagamy się testami owu. Jeśli do końca roku się nie uda, podchodzę do in vitro. To mój plan narazie. Myślę że jak się nie będzie udawać to partner pójdzie ze mną...
 
Mama mi ostatnio kupiła olej z wiesiolka [emoji85] koleżanka jej poleciła [emoji16] ale taki w szklanej butelce, zimno tloczony. Taki też coś da? Gdybym np dziennie jedną łyżkę wypiła? A z kolei to siemię lniane mielisz na swiezo? Bo tak podobno najlepiej ale ja wolałabym chyba kupić już zmielone, tak byłoby mi wygodniej
Taki olej z butelki na zimno tłoczony najlepszy. Jak nie wypijesz łyżeczki możesz dać do zupy, do sałatki, na ziemniaki polać i nawet nie poczujesz [emoji4][emoji4]
 
Hej dziewczyny 😚
U mnie będzie lipa... Głowa zaczęła mnie boleć a tak mam przed okresem . Brzuch boli na dole wiec jednak za trzy dni okres . Widocznie to wszystko co się działo ze mną to silne napięcie przed miesiączką . Za Was trzymam kciuki
 
I ja się witam w końcu w 1 DC.
Boże jak to cieszy :) :)
Jedyny minus że zaczynamy urlop ,wyjazd nad jezioro a obawiam się że po takim spóźnieniu będzie się ze mnie ,,lało,,
Ja też 1dc ale od wczoraj tylko plamie i też myślałam że zazywajac acard miesiączka będzie obfita a tu jedna wkładka na dzień.
 
reklama
Dzisiaj termin miesiączki, więc zrobiłam kolejny test, bo od rana czuje jakbym miała mieć okres stulecia, boli mnie brzuch. Ale podobno to jest normalne.
 

Załączniki

  • 20200802_162610.jpg
    20200802_162610.jpg
    868,3 KB · Wyświetleń: 117
Do góry