reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja tak miałam po biochemicznej. Nawet zauwazylam ze syna troche zaniedbałam i przestalam go sluchac. Ale podniosła sie i staram sie na lajcie w tym cyklu. Dzis dopiero 11 dc. Moj synek bardzo odczuwa moje emocje i musze byc twarda :) Tobie tego zycze :)
="Kingazet92, post: 19867133, member: 196404"]
Byłam wczoraj na becie, bo testy pokazywały delikatne kreseczki i dość brutalnie zostałam sprowadzona na ziemię beta <0,5. I byłam tak rozczarowana, że przeplakalam pół wieczoru i nie miałam siły nic robić...Po tym poronieniu jest dramat z moimi emocjami. Żyję od testu do testu, cała reszta mnie nie interesuje. Nawet nie mogę się skupić na innym celu w życiu, bo takiego po prostu nie mam...
[/QUOTE]
 
Dziewczyny a ja nadal plamie wczoraj niby trochę ustąpiło a dzisiaj znowu jest już nie robię sobie nadzieji mam złe przeczucie [emoji3064] po jakim czasie brania luteiny powinno się przestać plamić?
Może jedz na IP? albo trzeba zwiększyć dawkę lub włączyć i duphaston i luteine. Bierzesz jakiś progesteron? Badałas go wogule?
 
reklama
Do góry