reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Byłam dzisiaj zbadać progesteron wyniki prawdopodobnie będą po południu. Jestem ciekawa czy miałam owulację.
Wiem ze pisalyscie ale nie zakodowałam. Kiedy najlepiej zrobić progesteron żeby sprawdzić owulacje ? Czy w przybliżonym terminie owulacji robić testy czy progesteron ? W poprzednim cyklu przesunela mi się o tydzień i teraz pewnie też będzie później. Jak robiłam w trzy dni przed @ miałam wynik 21. Ale to lekarz też mi potwierdził że była owulacja.
 
@Milusia34 nie ma na co czekać. Jedź na IP bo może da się wszystko jeszcze "naprawic" a ty czekasz na poronienie zamiast coś z tym robić. Nawet jeśli by się nie utrzymała ciąża czego Ci nie życzę to nie będziesz miała wyrzutów sumienia że siedziałaś i nic nie zrobiłaś.
I tak właśnie zrobię bo ja do poniedziałku nie wytrzymam
 
reklama
Do góry