reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Haha niezły pomysł [emoji3] może na test jeszcze za wcześnie a soda nie kłamie [emoji14]
Jakoś spokojnie do tego podchodzę, ale zaciekawiło mnie to i dowiedziałam się tyle, że normalnie mamy pH lekko kwaśne, w ciąży powinno być kwasniejsze, ale nie mogę znaleźć jakie jest przed okresem, może też kwaśne, chyba będę robiła eksperyment w kolejnym cyklu😅
 
reklama
Porada dnia😉
Screenshot_20200725-000630.jpg
 
Haha wiecie co Wam powiem, przyszłam z pracy i mój mi mówi, że oglądał dzisiaj w programie coś z Alaski, że tam dziewczyna żeby sprawdzić czy jest w ciąży nasikala na sodę, jak się pieni to ciąża jak nie to brak ciąży, ja nawet się nie zastanawiałam kiedy jaki odczyn jest, powiedziałam mu ze głupoty jakieś, ale jak wyszedł do pracy to poszlam, nasypałam do pudełka no i nasikalam🙈 piana poszła że hej😂ale test dzisiaj robiłam rano i jak wiecie bielsze nie bedzie, więc myślę że to jak kto trafi z tą sodą

A w filmie Sztuka Kochania to one też podlewały kwiatki z moczem? I też od razu było wiadomo, że któraś w ciąży 🙈😁
 
A w filmie Sztuka Kochania to one też podlewały kwiatki z moczem? I też od razu było wiadomo, że któraś w ciąży [emoji85][emoji16]
Kiedyś tak kobiety ciąże sprawdzali. Moczem podlewali paprocie sikali do pojemnika z czysta soda oczyszczona albo czysta biała pastę do zębów. I po tym wiedziały że są w ciąży.
 
reklama
Do góry