reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry dziewczyny 🌴🌞🌊
U mnie taki poranek
Nie wiem co myśleć,boje się
Może test wadliwy
Zrobię ponownie w poniedziałek jak będzie kreska to Beta w czwartek jak wrócę
✊

15FDF6ED-F3C4-4924-9405-E94E3E5D65CC.jpeg
 
Cześć Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, miałam doła związanego z brakiem efektów starań i odpuściliśmy monitorowanie na 3 miesiące, dalej się przytulaliśmy licząc na fart który nie nastąpił. :( W tym cyklu powróciłam do testów owulacyjnych, mega czerwone krechy między 13-14.07 oraz intensywny ból owulacyjny w okolicach 13.07. Na potęgę przez cały tydzień serduszkowaliśmy, mam cień nadzieji. Od mniemanej owulacji minęło już 10-11 dni, a brzuch mnie boli jak w pierwszy dzień okresu już od 2 dni (co u mnie się nie zdarza, boli mnie tylko w pierwsze dwa dni @,nigdy wcześniej) piersi mnie bolą, ale od kilku cykli to akurat norma, złapała mnie też wielka ospałość, raczej nie jestem z tych co drzemkują w ciągu dnia, dla mnie noc jest od spania, a teraz czuję, że mogłabym pójść się położyć i zapaść w sen zimowy już w okolicach godz. 15. Ostatni objaw, ból w krzyżu, mam pracę siedzącą i pisząc do Was nie mogę usiedzieć tak mnie łupie. Nie wytrzymałam i test robiłam dwa dni temu, oczywiście negatywny, ale nie spodziewałam się fajerwerków, za wcześnie. Kochane, trzymajcie za mnie kciuki, testuje w poniedziałek i zobaczymy. W lipcu mija równo rok od czasu podjęcia decyzji o staraniach, czuję się naprawdę zdołowana z tego powodu, a ten cykl to taki promyczek nadzieji. A jak tam u Was samopoczucie? Kiedy testujecie? Macie jakieś objawy? Mnóstwo uścisków dla Was. <3
Ja staram się powstrzymać od testów i od pół roku żadnego nie zrobiłam 🙂 zawsze przychodzi @ 😞 tak jak Ty już mam opadnięte skrzydełka...13 cykl, teraz jestem 6dpo. Inaczej bym to przyjmowała, gdyby kiedykolwiek były jakieś problemy zdrowotne, tryb życia itp. ale widocznie tak musi być... Może faktycznie dzidzia myśli, że nie mamy dla niej czasu 😋 Nie wie, że będzie z nami buszować w życiu
 
Dziewczyny a jak mam głupie pytanie ..... Mam zrobiony lek dopochwowy od.lekarko żeby ta moja bytująca bakterie uspac. Mam ją brać do okresu. Powinnam już zacząć, do dzisiaj były przytulanki.co.dwa dni, myślałam że owu była wczoraj ale dzisiaj po południu test owu wyszedł.pozytywny jak nigdy. Mocno wyraźna krecha testowa. I się zastanawiam czy owu np. nie będzie jutro..... Więc co, jutro powtórzyć i wziąć lek od niedzieli dopiero? Czy np. Mogę dzisiaj sobie go wziąć, a jutro przytulanki..... To jest antybiotyk ale lekarka mowi że jak będę w ciąży nie szkodzi, bo nim się.okaze że jestem to skończę lek, a to jest taki który może być w ciąży stosowany.
Tylko.ja się zastanawiam... Czy jak będziemy się przytulac dzień po tym leku, to mąż mi tam bardziej jakiś resztek tego leku nie wsunie i nie narobi nic złego.... Głupie pytanie, wiem.... Proszę się nie śmiać.
Tu jest inny problem, zawsze jak bierzesz jakiś lek na infekcje intymne to partner też powinien, bo Ty się leczysz ale kochacie się bez zabezpieczenia i jest wysokie prawdopodobieństwo, że on też ma tą bakterie. Dlatego w okresie leczenia zazwyczaj zaleca się wstrzemięźliwość lub zabezpieczenie mechaniczne 🙂
 
U mojej mamy 7 ciaz się sprawdziło.
Ale czad😁 ciekawa jestem czy moja mama tak robila😁😁 ale wszystkie panie pewnie robiły takie testy po terminie @ a nie przed, myślę że na @ też mocz może mieć kwaśne pH. Sorki za zdjęcie, ale musialam😂🙈 z dzisiaj rana, piana na 4cm poszła. Jak na Googlach chciałam się dowiedzieć o pH w ciągu cyklu to mi przeróżne artykuły wychodziły. No nic narazie nie biorę tego pod uwagę, bo jeszcze 4 dni do @
 

Załączniki

  • IMG_20200725_083032.jpg
    IMG_20200725_083032.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 74
reklama
Jak tam samopoczucie? Który dc? Za ile @ u Was?
Ja dzisiaj 29 z 33dc, od owu do 24dc bolał mnie bardzo mocno krzyż i jajniki też bolały, od 25dc bolą piersi coraz bardziej, ale ani krzyża ani jajników nie czuję wogole, jak to mówiłam w zeszłym miesiącu u mnie objaw ciąży to brak objawów, ale też zawsze mówie, że wszystko zaczyna się u nas w głowie i myślę, że może tak właśnie sobie przyciągnelam ten brak objawów przed @ żebym miała o czym główkować🤬😒
 
Do góry