reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Poskakałam trochę przy myciu okien i zaczynam czuć jajniki, nie bolą ale je czuje, pulsują co jakiś czas, pewnie przed wybuchem, wieczorem jakieś przytulanki będą to jutro juz bardziej będę je czuć
 
Obiecałam sobie, że odpuszczę... Faktycznie staramy się z mężem odpoczywać, cieszyć życiem i nie gnać... I co ? I nie ogarniam siebie....to że piersi bolą od owulacji spoko (od rozpoczęcia starań miewam takie miesiące) ale jestem 6 dpo i czuję tak dziwne łaskotanie w macicy, że nie ogarniam.... Żeby znów się nie skończyło infekcją i antybiotykami 😞
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa chociaż wcześniej w 2017 roku pierwszy raz zajrzalam na to forum. Wówczas staraliśmy się o nasze pierwsze dziecko. Po odstawieniu tabletek od lipca zaczęliśmy starania i we wrześniu już @ nie dostałam. Także bardzo szybko. Nasz synek urodził się w maju. Dziś ma już 2 lata i właśnie dziś lub jutro powinnam dostać okres a właściwie krwawienie z odstawienia bo zakończyliśmy branie tabletek antykoncepcyjnych i chcemy się starać o kolejnego bobasa. Mam nadzieję że tym razem również pójdzie nam to sprawnie. Trzymam kciuki za siebie i za was ✊✊✊
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa chociaż wcześniej w 2017 roku pierwszy raz zajrzalam na to forum. Wówczas staraliśmy się o nasze pierwsze dziecko. Po odstawieniu tabletek od lipca zaczęliśmy starania i we wrześniu już @ nie dostałam. Także bardzo szybko. Nasz synek urodził się w maju. Dziś ma już 2 lata i właśnie dziś lub jutro powinnam dostać okres a właściwie krwawienie z odstawienia bo zakończyliśmy branie tabletek antykoncepcyjnych i chcemy się starać o kolejnego bobasa. Mam nadzieję że tym razem również pójdzie nam to sprawnie. Trzymam kciuki za siebie i za was ✊✊✊
No to kciuki trzymamy
 
reklama
Do góry