reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie może tutaj tak jest! Nie sugeruj się mną. Ale miałam kilka i były na odwrót. A która kreska pojawiła się pierwsza? Powinna najpierw ciemna, potem jasna.
Tak najpierw ciemna potem jasna, 10 sekund trzymałam, potem położyłam na płaskim i po 5 minutach odczytałam wynik tak jak jest napisane w instrukcji
 
reklama
To mój z dołu sprzed 11 dni a przedwczoraj wyszedł test ciążowy pozytywny więc jak najbardziej wiarygodne testy [emoji106][emoji106]
Screenshot_2020-09-05-16-50-20-572_com.vbulletin.build_101.jpeg
 
A czy któraś z Was wie co jest powodem? W sensie czemu tak wcześnie ta owulacja przyszła? W zeszłym miesiącu starań odczekaliśmy od momentu zakończenia @ do dnia przed owulacją i chyba dlatego nie wyszło...
 
Tak najpierw ciemna potem jasna, 10 sekund trzymałam, potem położyłam na płaskim i po 5 minutach odczytałam wynik tak jak jest napisane w instrukcji
Czyli pozytyw jest kiedy ta druga będzie tak ciemna jak ta pierwsza. Moim zdaniem negatyw. Ale tylko moim. Może zrób jeszcze jutro i zobacz czy zjaśnieje. U mnie też była taka sama różnica jak u ciebie i ja uznałam za pozytyw, ale tylko dlatego, bo następnego dnia juz jej nie było.
 
A czy któraś z Was wie co jest powodem? W sensie czemu tak wcześnie ta owulacja przyszła? W zeszłym miesiącu starań odczekaliśmy od momentu zakończenia @ do dnia przed owulacją i chyba dlatego nie wyszło...

Cykl cyklowi nie równy. Ja miałam teraz owu w 12dc i gdyby nie testy też bym na to nie wpadła 🤣
 
reklama
Czyli pozytyw jest kiedy ta druga będzie tak ciemna jak ta pierwsza. Moim zdaniem negatyw. Ale tylko moim. Może zrób jeszcze jutro i zobacz czy zjaśnieje. U mnie też była taka sama różnica jak u ciebie i ja uznałam za pozytyw, ale tylko dlatego, bo następnego dnia juz jej nie było.
No ale tutaj przecież ta testowa już jest ciemniejsza od kontrolnej 🤔 tak jak powinno być, według mnie to pozytyw.
 
Do góry