reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja chyba rzeczywiście jeszcze poczekam z diagnostyka. Zamiastego wrócę na siłownię bo waga stoi w miejscu. A wtedy co się odrazu udało chodziłam na siłkę i byłam chudsza jakies 6 kilo. Mam motywację i wracam do mojego trenera. Przynajmniej będę mieć mniej czasu wolnego. Na ciągle myślenie o ciazy
Często jest tak że jak się zrzuci chociaż kilka kg to łatwiej zaskoczy ciąża . Ja tak miałam z córką . Byłam na diecie i nagle nie spodziewanie dwie II :)

Carry88 a na kiedy masz @?
 
reklama
My mamy wesele 12 września i też nie wiem pić czy nie pić.. Mogę nie pić ale też nie chce się nikomu "chwalić" jaki jest powód
Jak małpa nie przyjdzie to będę testować 11 września chyba jeszcze ktoś? Bo 12 w sobotę impreza to nie wiem czy pić z rozpaczy czy nie pić z radością [emoji2356][emoji2368][emoji1787]
 
Cześć dziewczyny!
Obserwuję Was od jakiegoś czasu i chciałabym się z Wami przywitać. Krótko o mnie - z mężem zaczęliśmy się starać dopiero miesiąc temu, mam 25 lat mąż 28. Nigdy nie byłam jeszcze w ciąży, ale myślę że teraz jest na to najlepszy czas w moim życiu. Pozdrawiam Was serdecznie ☺️
 
Często jest tak że jak się zrzuci chociaż kilka kg to łatwiej zaskoczy ciąża . Ja tak miałam z córką . Byłam na diecie i nagle nie spodziewanie dwie II :)

Carry88 a na kiedy masz @?

Na 13.09 wiec raczej test wiarygodny, bo owu potwierdzona u gina. Ogólnie nie testuje przed okresem, ale impreza to wolę wiedzieć 😉 najwyżej będę pić na umor 🤣🤦‍♀️
 
Często jest tak że jak się zrzuci chociaż kilka kg to łatwiej zaskoczy ciąża . Ja tak miałam z córką . Byłam na diecie i nagle nie spodziewanie dwie II :)

Carry88 a na kiedy masz @?
Ja zaszlam w 1 cyklu po odstawieniu anty jak się spaslam 14 kg i doszłam do 6 kilowej nadwagi. W poprzednim związku próbowałam przy 56 kg i przez 5 mc nic. I dobrze bo to był idiota jak się okazało a dziś mam cudownego tatusia dla mojego pasożyta :p
 
Jak małpa nie przyjdzie to będę testować 11 września chyba jeszcze ktoś? Bo 12 w sobotę impreza to nie wiem czy pić z rozpaczy czy nie pić z radością 🤦‍♀️🤷‍♀️🤣

Ja będę testować z Tobą, bo 12. ma być @.
W ogóle nie wiem czy sobie sama wkręcam czy coś jest na rzeczy, ale w tym miesiącu mam wiele dziwnych dolegliwości. Od kilku dni mam bóle jak na @, a to przecież jeszcze tydzień. Strasznie wrażliwa się zrobiłam i nawet głupia reklama mnie wzrusza. Mam jakieś dziwne bulgotanie w dole brzucha i ciągle ziewam.... Brzmi idealnie jak objawy ciążowe, ale to by chyba było zbyt piękne, żeby mogło być możliwe. Z pierwszym dzieckiem trafiliśmy w pierwszym cyklu, więc z drugim już nie może być tak łatwo :p
 
Haaa wiecie co powoduje mdłości!?!? Inofem! I teraz nie wiem co robić. Nie odstawię, bo mam cudowna cerę i zero zatrzymania wody i pms! Brać na noc? I tak pije po jedzeniu. Wiedziałam, że aż tak sobie tego nie wkręcam 🤣🤣
 
Ja będę testować z Tobą, bo 12. ma być @.
W ogóle nie wiem czy sobie sama wkręcam czy coś jest na rzeczy, ale w tym miesiącu mam wiele dziwnych dolegliwości. Od kilku dni mam bóle jak na @, a to przecież jeszcze tydzień. Strasznie wrażliwa się zrobiłam i nawet głupia reklama mnie wzrusza. Mam jakieś dziwne bulgotanie w dole brzucha i ciągle ziewam.... Brzmi idealnie jak objawy ciążowe, ale to by chyba było zbyt piękne, żeby mogło być możliwe. Z pierwszym dzieckiem trafiliśmy w pierwszym cyklu, więc z drugim już nie może być tak łatwo :p
Moja koleżanka w ciąży jak jeszcze o niej nie wiedziała płakała na reklamie kawy 🤣🤣 też mam takie bóle od tygodnia.
 
Czy któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć, przed chwilą robiłam test owulacyjny i wyszedł taki jak na zdjęciu, jeszcze wczoraj z innej firmy był bladzioch. Według mojego kalendarza owulacja powinna wystąpić dopiero 9 września tj. w 16dc, czy to możliwe żeby mi się aż tak poprzestawiało? Wczoraj były przytulanki, może dzisiaj i jutro też powinny być?
IMG_20200905_155606.jpg
 
reklama
Czy któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć, przed chwilą robiłam test owulacyjny i wyszedł taki jak na zdjęciu, jeszcze wczoraj z innej firmy był bladzioch. Według mojego kalendarza owulacja powinna wystąpić dopiero 9 września tj. w 16dc, czy to możliwe żeby mi się aż tak poprzestawiało? Wczoraj były przytulanki, może dzisiaj i jutro też powinny być? Zobacz załącznik 1172556
Dla mnie to nie pozytyw.
 
Do góry