reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, które są lub były w ciąży.
Czy w terminie miesiączki lub kilka dni przed miałyście mleczny śluz?
Nigdy mi się to nie zdarzało, nawet zerkałam do notatek w aplikacji i tam mam zawsze "sucho" przed miesiączką.
Mam tak mokro, że jak byłam w sklepie to myślałam, że już miesiączkę dostałam.
Nie chcę robić sobie nadziei, że to ciąża.
Bo nie chce się przykro rozczarować jak zaraz przyjdzie miesiączka.
Zastanawiam się czy to nie infekcja i czy nie powinnam iść do gina.
Jestem w 28dc , dziś powinnam dostać @
Też tak dziś mam. W poniedziałek @. Do tego ból brzucha. Już kilka razy byłam sprawdzić czy to małpa. Czasami mam takie cykle.
 
reklama
Ja mam mdłości po jedzeniu za to[emoji1787] ale już nie raz tak miałam więc wiem, że to urojona. A co do mdłości przed jedzeniem jestem od tego ekspertem. Teraz już mam zaleczone. Jak dziewczyny piszą to kwasy żołądkowe. Mi lekarka zaleciła na czczo rano bioprazol max. Po 14 dniach spokój. Jak by nie przeszło to gastroskopia. Czasami to wraca w okresie stresu, ale biorę bioprazol i mija. On jest bez recepty.
Ja mieszkam w DE więc nie wiem jaki jest tego zamiennik, ale przed stosowaniem leków przejadę się do gin żeby mnie zbadał.
 
reklama
Do góry