reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jprd juz bym tam nie poszla wicej... a lekarza opisala na necie wszedzie gdzie sie da jak potraktowal kobiete
Dziewczyny ja znowu mam problem. Od wczoraj jak jest dłuższa przerwa z jedzeniem to mam mdłości. Mimo że nie jestem głodna to muszę coś zjeść żeby mi przeszło. Ma tak któraś.? [emoji848] Dodam że mam tak pierwszy raz.
Ja, możliwe, ze to przez kwasy żołądkowe.
 
reklama
A był pęcherzyk?
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .
 
Cześć dziewczyny, znowu tak wpadam raz na pare dni i kompletnie nie potrafię za wami nadążyć [emoji16]
U mnie 24dc.. nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego że czuje wilgoć przez większość czasu co mnie denerwuje, bo uważam, że teraz już nie są dni płodne więc tego nie rozumiem..
Cykl podejrzewam że będzie 32 dyniowy albo i dłuższy.. nie robię sobie zbyt wielkich nadziei, coś mi się zdaje że znowu się nie wstrzeliliśmy..

W tym miesiącu w okolicach owu miałam tak podły humor jak nigdy, gorzej niż przed okresem.. macie taki owulacyjny pms czasem?
 
Dziewczyny, które są lub były w ciąży.
Czy w terminie miesiączki lub kilka dni przed miałyście mleczny śluz?
Nigdy mi się to nie zdarzało, nawet zerkałam do notatek w aplikacji i tam mam zawsze "sucho" przed miesiączką.
Mam tak mokro, że jak byłam w sklepie to myślałam, że już miesiączkę dostałam.
Nie chcę robić sobie nadziei, że to ciąża.
Bo nie chce się przykro rozczarować jak zaraz przyjdzie miesiączka.
Zastanawiam się czy to nie infekcja i czy nie powinnam iść do gina.
Jestem w 28dc , dziś powinnam dostać @
 
Dziewczyny ja znowu mam problem. Od wczoraj jak jest dłuższa przerwa z jedzeniem to mam mdłości. Mimo że nie jestem głodna to muszę coś zjeść żeby mi przeszło. Ma tak któraś.? [emoji848] Dodam że mam tak pierwszy raz.
Ja mam mdłości po jedzeniu za to🤣 ale już nie raz tak miałam więc wiem, że to urojona. A co do mdłości przed jedzeniem jestem od tego ekspertem. Teraz już mam zaleczone. Jak dziewczyny piszą to kwasy żołądkowe. Mi lekarka zaleciła na czczo rano bioprazol max. Po 14 dniach spokój. Jak by nie przeszło to gastroskopia. Czasami to wraca w okresie stresu, ale biorę bioprazol i mija. On jest bez recepty.
 
reklama
Do góry