reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nawet nie gadaj, ja w zeszłym miesiącu ponad 100zl na Tarczycowy pakiet, a wczoraj i dzisiaj w sumie ponad 400zl ale przynajmniej wiem, że amh mam za wysokie i czekam na resztę wyników hormonalnych moich i mojego, dzisiaj o 17 mają być. Rodzinny lekarz ma w d... bo przecież Pani się dobrze czuje, dolegliwości niema, dzieci Pani ma to pewnie problem na tle psychicznym, gin nie przyjmuje ale wyniki przynajmniej mogę mu posłać to coś może zdecyduje
A weź mi nie mów o kosztach. Ja chciałam przed drugą ciąża ogarnąć wszystko co może być zapaleniowe lub onkogenne w przyszłości. Na NFZ znaniona czy wygląd gardła ze mną omawiali na teleporade ! Jak przez telefon określi mi czy znamie to wlokniak, tluszczak, czy czerniak? 😒😂 wydalam 700 zł prywatnie na dermatologa z usuwaniem dwóch znamion. Wszystko ok ale zdenerwował mnie ich wygląd po ciąży. Urosły i td. 450 zł za wizyty u laryngologa prywatnie bo mam asymetryczne migdały. To nie guz ale przewlekły stan zapalny... teraz jeszcze przez hpv zrobię sobie badanie fibermoskopem za 320 zł. U dentystów byłam 7 ... bo po ciąży wdal mi się stan zapalny i ropień w kieezeni dziąsła... Myślałam że się w te upały przekrece. Mam do usunięcia 8.... ale narazie się cieszę ze po 3 mc bólu wreszcie ktoś mi ogarnął dziąsła. Ginekoloow już nawet nie liczę. Test hpv 250 kolposkopia 200 usg piersi 200. Proktolog przez onkigenne hpv z racji że szyjka blisko jelit 200' chyba wszystko 🤔 i od każdego lekarza leki za 100 plus moje drogie suplementy.
 
A weź mi nie mów o kosztach. Ja chciałam przed drugą ciąża ogarnąć wszystko co może być zapaleniowe lub onkogenne w przyszłości. Na NFZ znaniona czy wygląd gardła ze mną omawiali na teleporade ! Jak przez telefon określi mi czy znamie to wlokniak, tluszczak, czy czerniak? 😒😂 wydalam 700 zł prywatnie na dermatologa z usuwaniem dwóch znamion. Wszystko ok ale zdenerwował mnie ich wygląd po ciąży. Urosły i td. 450 zł za wizyty u laryngologa prywatnie bo mam asymetryczne migdały. To nie guz ale przewlekły stan zapalny... teraz jeszcze przez hpv zrobię sobie badanie fibermoskopem za 320 zł. U dentystów byłam 7 ... bo po ciąży wdal mi się stan zapalny i ropień w kieezeni dziąsła... Myślałam że się w te upały przekrece. Mam do usunięcia 8.... ale narazie się cieszę ze po 3 mc bólu wreszcie ktoś mi ogarnął dziąsła. Ginekoloow już nawet nie liczę. Test hpv 250 kolposkopia 200 usg piersi 200. Proktolog przez onkigenne hpv z racji że szyjka blisko jelit 200' chyba wszystko 🤔 i od każdego lekarza leki za 100 plus moje drogie suplementy.
A składki ciągle od nas lecą i to nie małe😡 a jak człowiek coś potrzebuje to albo conajmniej pół roku trzeba czekać albo prywatnie ech😒
 
no jednak 🤷🏼‍♀️ Widocznie jestem jakimś ewenementem ze z takiej ładnej bety spadło do zera... i tak pojadę jeszcze w połowie cyklu do gin... zobaczymy co powie... no i działamy dalej💪🏻 A już myślałam ze będę miała taki piękny prezent na 30 stke ...ale nic straconego, a nóż teraz się uda ☺
A to staracie o 1 dziecko ?
Ja zaraz 29 lat, rok starań po poronieniu i nic 🤪
Ale się nie poddaje.
 
reklama
No nam genetyk powiedziała że wpływa na łożysko i mężowi i mi zrobiła jakieś rozszerzone . Jutro mamy wyniki po 2 miesiącach
o jej to dziwne bo nam mówił , że nie wpływa na ciąże. A tłumaczył jak to wpływa na łożysko? Ono ogólnie jest z tkanki łącznej i błony śluzowej macicy kobiety.... nie mogę sobie logicznie wyjaśnić :D Mi powiedział, że jeśli jest PAI to w łożysku dochodzi do mikrozakrzepów, ale gdy jest stwierdzona u kobiety. hmm ale mnie zaciekawiłaś z tym, ze mutacja u mężczyzn też wpływa. Wypytam brata, jak będzie miał spotkanie kontrolne. Mutacja mthfr na kwas foliowy i przemiany z nim związane a PAI na nadmierną krzepliwość i wczesne poronienia - tak kojarzę . Jednak my byliśmy u hematologa i genetyka a nie ginekologa genetyka.
 
Do góry