reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No u nas trochę więcej ludzi, bo ja mam 2 rodzeństwa i K też plus ich dorastające dzieci nam około 30 osób wysxlo....
Też bym chciała fotografa ale reszta bez szału.
Też początkowo miałam w planach większe Ale to wtedy juz zrobilabym wesele na 50 osob za rok albo za dwa. Tylko ze moj M nie chce. On jest po rozwodzie wiec wesele ma za sobą. Takze pewnie pozostaje mi szybki cywilny bez ceregieli :)
@Alwinka podrzucilas mi pomysł, muszę takie soczki też porobić, mam wyciskarkę a rzadko korzystam, to się przyda😘

Ja wychowałam się w domu, kupiliśmy mieszkanie w niskim budownictwie na 2 piętrze, teście mieszkają w tym samym bloku na parterze i wolę moje mieszkanie, ściany cienkie, wszystko słychać, no i partery u nas zimne od piwnic. Ogólnie myślimy kiedyś kupić domek, ale póki co musimy jeszcze rok tam mieszkać bo korzystaliśmy z mdm i nie możemy wcześniej sprzedać mieszkania. Ale dziewczyny jak na bloki to mamy super balkony tarasowe 2x3m
My z kolei mamy balkony 1,5×5m i za choinkę nie ustawne. Żadnych mebli nie idzie wstawić bo nie będzie przejścia:)
 

Załączniki

  • 20200901_124908.jpg
    20200901_124908.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Ja Wam powiem odnośnie tych mieszkan że mamy na parterze z ogródkiem i mega zadowolona . Taras pod balkonem sąsiadów polo 10 M2. Na ogródku trampolina , mąż zbudował drewniany domek na narzędzia ,rowery itp.
Możemy robić grilla ,niby blok w jak w domku :)

Marta czekamy na wieści. Bedzie dobrze,dobrze że jesteś pozytywnie nastawiona [emoji3059][emoji3059]

Ja dziś byłam na badaniach TSH ,glukoza itp.
I progesteron ,mega ciekawa jestem jaki wyjdzie. Ostatni 0.179
 
Też początkowo miałam w planach większe Ale to wtedy juz zrobilabym wesele na 50 osob za rok albo za dwa. Tylko ze moj M nie chce. On jest po rozwodzie wiec wesele ma za sobą. Takze pewnie pozostaje mi szybki cywilny bez ceregieli :)

My z kolei mamy balkony 1,5×5m i za choinkę nie ustawne. Żadnych mebli nie idzie wstawić bo nie będzie przejścia:)
Ja mam 3x1.7 i ustawny bardzo
 
My mieszkamy na ostatnim piętrze. Do tego mamy pieska i kilka razy dziennie po schodach latamy. Zastanawiam się jak ja dałabym radę wózek wtargać na 4te piętro bez windy. Tym bardziej ze ważę 44 kg [emoji16]
Też oglądam Lucyfera. Uwielbiam [emoji16]
44 kilo 😱 to ja 2 razy tyle haha no szwagierka mieszka na 4 piętrze i jak młody jej zaśnie w aucie to ma ciężko a młody ma już 20 kilo a ona 50 hehe nie raz go budzi żeby go nie nosić
 
reklama
Do góry