reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jest w miarę, ale marzy mi się balkon [emoji3526]
No i dzieciaki słychać jak biegają pod blokami..
Jak mała podrośnie to będziemy zmieniać lokum
A to nie mam z tym problemu. Balkon i mnie jest a balkon mam od strony ulicy i przystanków więc dzieci tam nie ma. Ale za to po drugiej stronie mam duża szkole[emoji1787]
 
Tak. Dietetyczka ustala mi 7 jadłospisów, akurat na podstawie tego co lubię i na co mam ochotę razem z przepisami. Zawsze coś tam na słodko jest co bardzo lubie. I co około miesiąc zmienia mi jadłospisy 🤪 tak to jest do zniesienia i mi bardzo pasuje. Wcześniej byłam u innych dietetyków to poddawałam się po miesiącu.
Bardzo nudne te diety od niektórych dietetyków. Mi też szybko ochota mijała
 
Dziewczyny masakra roku 2020 ciąg dalszy....
Nie wiem czy nie odpuscic starań...
W lutym dostałam umowę w koncu na nieokreślony, a dziś dowiedziałam się, że szef ogłasza upadłość i od 1.10 (nie może mi to przez usta przejść 😔) będę bezrobotna z prawem do zasiłku... Nigdy bym się tego nie spodziewała... Jestem załamana.
Pracuje w zawodzie już 6 lat.. Czekałam na tą umowę, aby zacząć na poważnie starania o dziecko i do teraz nie udało się, to jest jakiś koszmar dla mnie... Prawie 31 lat, na lodzie, ginekolog popędza bo endo podejrzewa, nie pękające pęcherzyki i teraz strata pracy...
Co mam robić???
Staraj się, nie odpuszczaj.
 
Dziewczyny czemu wychodzą mi takie ciemne kreski owy przed @?
Zaznaczę że wcześniej przed @ nie było nawet śladu drugiej .
I znajoma mi powiedziała że albo ciąża ( co szczerze w to wątpię ) albo mogę mieć problem z prolaktyna. Bo dodatkowo od wczoraj zaczęły mnie boleć, szczypac same sutki nie całe piersi [emoji848] czy któraś z Was tak miała u na prawdę to ma z związek z wysoką prolaktyna?
Chce sobie ja zbadać tylko nie wiem w którym dniu cyklu najlepiej? Zobacz załącznik 1170536
Też mi takie wychodziły jednego cyklu i szczypały sutki.... Ale @ przyszła. Chyba glowa chciała
 
Nie no ja się wogole nie nastawiam na ciążę broń boże. Bo to i tak raczej nie możliwe. Bo ostatni stosunek był w 15 dc . Bo mąż wyjeżdżał więc dużo wcześniej przed przypuszczalna owu . Ten miesiąc był zawieszony. Nie liczę na ciążę bardziej się zastanawiam czy takie coś może być przez zbyt duża prolaktyne .
Też mi takie wychodziły jednego cyklu i szczypały sutki.... Ale @ przyszła. Chyba glowa chciała
 
reklama
Do góry