reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ok to muszę dorzucić do koszyka, dzieki
Na Instagramie health labs jest też zapisany cały "lajw" o wypadaniu włosów. 50min wiedzy na ten temat od super dietetyczki - Pauliny Ihnatowicz. Polecam ;) ogólnie ma spoko profil, już taki swój bardziej prywatny. A te health labs to jej suplementy, też się na nie czaje. Często dodaje opinie różnych klientów, że i płodność poprawiają ;) także warto zerknąć.
 
reklama
Dziewczyny ja po prysznicu i po owu już delikatnie sprawdzam wejście szyjki i na palcu już lekkie plamienie, ból brzucha typowy na okres, także maj nie mój, z jednej strony wiem, że jeśli przez tak długi czas się nie udało a starania były i co dwa dni, teraz nawet codziennie i nic nie wychodzi to pewnie jest jakiś medyczny problem, to itak jest troszkę smutno😔ale w takich momentach cieszę się, że nie robię testów przed terminem @ żeby się za wczasy nie dołować, bo jak już @ przyjdzie to następne badania i do przodu💪
I pytanie, lecą mi włosy, coraz bardziej, kiedyś pisałyście o tym, czym to może być spowodowane?
Pierwsze co to zbadaj tarczycę ja też tak miałam przed ciążą ale wtedy nie wiedziałam że może to być przez to , zbagatelizowałem to i tylko kupiłam Biotebal .
Ok już doczytałam że robiłaś badania
 
Dziewczyny masakra roku 2020 ciąg dalszy....
Nie wiem czy nie odpuscic starań...
W lutym dostałam umowę w koncu na nieokreślony, a dziś dowiedziałam się, że szef ogłasza upadłość i od 1.10 (nie może mi to przez usta przejść 😔) będę bezrobotna z prawem do zasiłku... Nigdy bym się tego nie spodziewała... Jestem załamana.
Pracuje w zawodzie już 6 lat.. Czekałam na tą umowę, aby zacząć na poważnie starania o dziecko i do teraz nie udało się, to jest jakiś koszmar dla mnie... Prawie 31 lat, na lodzie, ginekolog popędza bo endo podejrzewa, nie pękające pęcherzyki i teraz strata pracy...
Co mam robić???
 
Dziś ładnie temperaturka spadła więc jutro przyjdzie @[emoji16][emoji16]i zaczniemy starania [emoji16]
Mam nadzieję że do owu mąż wróci z delegacji [emoji28]
Screenshot_20200901-063532_OvuFriend.jpeg
 
Dziewczyny czemu wychodzą mi takie ciemne kreski owy przed @?
Zaznaczę że wcześniej przed @ nie było nawet śladu drugiej .
I znajoma mi powiedziała że albo ciąża ( co szczerze w to wątpię ) albo mogę mieć problem z prolaktyna. Bo dodatkowo od wczoraj zaczęły mnie boleć, szczypac same sutki nie całe piersi [emoji848] czy któraś z Was tak miała u na prawdę to ma z związek z wysoką prolaktyna?
Chce sobie ja zbadać tylko nie wiem w którym dniu cyklu najlepiej?
20200901_064942.jpeg
 
reklama
Dziewczyny czemu wychodzą mi takie ciemne kreski owy przed @?
Zaznaczę że wcześniej przed @ nie było nawet śladu drugiej .
I znajoma mi powiedziała że albo ciąża ( co szczerze w to wątpię ) albo mogę mieć problem z prolaktyna. Bo dodatkowo od wczoraj zaczęły mnie boleć, szczypac same sutki nie całe piersi [emoji848] czy któraś z Was tak miała u na prawdę to ma z związek z wysoką prolaktyna?
Chce sobie ja zbadać tylko nie wiem w którym dniu cyklu najlepiej? Zobacz załącznik 1170536
Mnie w tym cyklu też szczypały same sutki, pozniej dopiero piersi zaczęły boleć, a kiedyś zrobiłam przez pomyłkę test owu zamiast ciążowy i też taki wyszedł, będę teraz badać prolaktyne to Ci odpowiem na pytanie. Badanie będę robić tak jak dziewczyny polecają z innymi hormonami między 2 a 5 dc, choć niewiem czy prolaktyne też musi być w tych dniach robiona
 
Do góry