reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mój test owu dziś jaśniejszy od wczorajszego więc podzialamy jeszcze i oby coś zaskoczyło :)
Ja się specjalnie nie trzymam diety A schudłam w 1,5 roku 18 kg. Teraz jem co chce i waga trzyma się cały czas w jednym miejscu z odchylenie do 0,5 kg :) na szczęście mam teraz tak że jak nie zjem dwa dni kolacji to -1 kg ;)
Życzę wytrwałości w dietach i waszych postanowieniach :)
Jak wy to robicie 🤔😂
 
reklama
Masz jakąś specjalną dietę?
Tak. Dietetyczka ustala mi 7 jadłospisów, akurat na podstawie tego co lubię i na co mam ochotę razem z przepisami. Zawsze coś tam na słodko jest co bardzo lubie. I co około miesiąc zmienia mi jadłospisy 🤪 tak to jest do zniesienia i mi bardzo pasuje. Wcześniej byłam u innych dietetyków to poddawałam się po miesiącu.
 
Tak. Dietetyczka ustala mi 7 jadłospisów, akurat na podstawie tego co lubię i na co mam ochotę razem z przepisami. Zawsze coś tam na słodko jest co bardzo lubie. I co około miesiąc zmienia mi jadłospisy 🤪 tak to jest do zniesienia i mi bardzo pasuje. Wcześniej byłam u innych dietetyków to poddawałam się po miesiącu.
A włączasz do tego jakieś aktywności fizyczne ? Najważniejsze żeby się nie katować i jeść co się lubi :)
 
Ja dziś miałam kryzys 🤷 ale już mi chyba przeszło ;) zaczynam jutro pracę, to zajmę głowę czymś innym.


Jak włosy lecą to warto sprawdzić na początek tarczycę i ferrytynę. Aaa, no i też się na maj nie zalapie pewnie, będziem czerwcowe ;) 👌
Robiłam pakiet Tarczycowy, jest ok, ferrytyna się robi jeśli hemoglobina jest obniżona, u mnie jest wysoka to chyba nie to?
 
reklama
Do góry