reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
11 dni po, dziś 33dc, mój wcześniejszy błąd. W ciąży raczej na pewno nie jestem, myślę, że coś by już wykazało, ale zastanawiał mnie po prostu te moje tempki ;)
Jest za wcześnie na test i zależy o jakiej czulosci byl zastosowany. Najlepiej poczekaj jeszcze 3 dni może @ nie przyjdzie i zatestuj ponownie 😉
 
Mojemu wyszła morfologia 3%, więc też słabo. Pozostałe parametry ładne. Zaczął brać proxeed i wietrzyć bardzo 🥚 🥚. Już minął miesiąc od badania, jak się nie uda zajść w ciążę, albo znowu poronię to za 2 miesiące powtórka badania. Zaszłam w ciążę w 4 cyklu, jednak ciąże straciłam szybko, pewnie ze względu na te słabe plemniki. No nic, głowa do góry, dobry suplement, dużo ruchu, mało siedzenia i przegrzewania, dobra dieta i dużo seksu ;) Jak się staraliśmy co 2 dni to przez 3 cykle nic nie wychodziło, dopiero jak codziennie to się udało 😁

Dużo ćwiczy, z dieta kiepsko bo wszystko je itp... witaminy łyka.. do ginekologa się wybiorę dopiero jak będę po okresie i wezmę wyniki ciekawe czy coś poradzi na to.. ehh pierwsze spojrzenie na wyniki to masakra.. przynajmniej wiem na czym stoimy..
 
reklama
Do góry