reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie śpiesz się z wizytą, poczekaj do conajmniej 6 tygodnia żeby było coś widać [emoji16][emoji3590]
sprawdzę jeszcze raz na pewno, wciąż nie dociera do mnie ze to ciąża, nawet boję się cieszyć[emoji85] moja Pani ginekolog jest na urlopie także na wizytę muszę jeszcze poczekać 2 tygodnie. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze [emoji3526]
 
reklama
Witajcie jestem tu nowa☺️Z mężem staramy się już od ponad roku, po drodze sporo problemów zdrowotnych, które zostały uregulowane. W każdym razie dziś wg zaleceń Pani ginekolog (Monitorowany cykl, owulacja 13 dc) zrobiłam test beta hcg ( cykle 27 dniowe, dziś 26 dc) Wynik 529,5. Pani w laboratorium powiedziała ze wynik wskazuje na 4/5 tydz ciąży. Przyznam ze jestem w szoku (oczywiście pozytywnym) I Nie dowierzam ze sie udało 🙈 ale tez bardzo się boję żeby tylko wszystko było ok. Czy powinnam powtórzyć wynik bety ? Od jakichś 3-4 dni brzuch boli mnie podobnie jak na okres, nawet teraz mam wrażenie ze lada moment przyjdzie @ A do tego jedynie bardzo delikatnie bolą mnie piersi, poza tym żadnych objawów. Czy to normalne ze tak „ciągnie” w podbrzuszu ?
Ja też miałam na początku ciąży takie bóle jak na nadchodzący okres, to normalne ☺ wysoki masz wynik 🙂 gratuluję, ale myślę że na wizytę warto się wybrać koło 6tyg żeby było już coś widać 🙂
 
Dostałam już dietę na mejla, jutro po pracy zrobię zakupy i czas zadbać o siebie 🙂 z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem przerazona 🙄 mam nadzieję że będzie mi to sprawiać przyjemność i że będę widzieć szybko efekty w samopoczuciu 🙂

Byłam w ogóle w czwartek u dermatologa. Od noszenia maseczki zrobiły mi się wokół ust, pod nosem i na brodzie takie czerwone liszaje z suchą skórą i krostkami. Pani powiedziala ze to już jakieś grzybiczne zapalenie i dostałam dwie maści, w tym jedna z antybiotykiem. 70zl nie moje ale dzisiaj już widzę poprawę. W pracy będę nosić pół przyłbice i mam nadzieję że problem nie powróci 🙄
 
Dostałam już dietę na mejla, jutro po pracy zrobię zakupy i czas zadbać o siebie 🙂 z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem przerazona 🙄 mam nadzieję że będzie mi to sprawiać przyjemność i że będę widzieć szybko efekty w samopoczuciu 🙂

Byłam w ogóle w czwartek u dermatologa. Od noszenia maseczki zrobiły mi się wokół ust, pod nosem i na brodzie takie czerwone liszaje z suchą skórą i krostkami. Pani powiedziala ze to już jakieś grzybiczne zapalenie i dostałam dwie maści, w tym jedna z antybiotykiem. 70zl nie moje ale dzisiaj już widzę poprawę. W pracy będę nosić pół przyłbice i mam nadzieję że problem nie powróci 🙄
Ja też od jutra zaczynam z dieta.
Będziemy się wspierać
 
Dostałam już dietę na mejla, jutro po pracy zrobię zakupy i czas zadbać o siebie 🙂 z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem przerazona 🙄 mam nadzieję że będzie mi to sprawiać przyjemność i że będę widzieć szybko efekty w samopoczuciu 🙂

Byłam w ogóle w czwartek u dermatologa. Od noszenia maseczki zrobiły mi się wokół ust, pod nosem i na brodzie takie czerwone liszaje z suchą skórą i krostkami. Pani powiedziala ze to już jakieś grzybiczne zapalenie i dostałam dwie maści, w tym jedna z antybiotykiem. 70zl nie moje ale dzisiaj już widzę poprawę. W pracy będę nosić pół przyłbice i mam nadzieję że problem nie powróci 🙄
Ja na diecie czuję się super. Początek jest straszny bo ciężko się przestawić to tak jakby zrobić sobie odwyk. A potem już same zalety. Lepsza skóra włosy itp. przerąbane jest też szykowanie jedzenia np jak na cały dzień do pracy idę, ale mi bardzo mąż pomaga już mamy obcykane zakupy, gotowanie itp.
 
U mnie na teście owu dziś totalny bladzioch jakoś stresuje mnie jutrzejsza wizyta u gina jak nigdy.

Dacie radę dziewczyny ja całe życie jestem na diecie a tak poważnie to już kilka ładnych lat 😉💪
Ja byłam półtora roku i 30 kilo na minusie i udało się zajść w pierwszym cyklu. Po poronieniu porzuciłam dietę i w niecały rok przytyłam znowu 10 kilo teraz jestem 3 miesiąc na diecie o 5 kilo poszło. Ale odkąd biorę bromergon waga stoi .... I już się pogodziłam że całe życie mnie czeka dieta 🤦
 
U mnie na teście owu dziś totalny bladzioch jakoś stresuje mnie jutrzejsza wizyta u gina jak nigdy.

Dacie radę dziewczyny ja całe życie jestem na diecie a tak poważnie to już kilka ładnych lat 😉💪
Mój test owu dziś jaśniejszy od wczorajszego więc podzialamy jeszcze i oby coś zaskoczyło :)
Ja się specjalnie nie trzymam diety A schudłam w 1,5 roku 18 kg. Teraz jem co chce i waga trzyma się cały czas w jednym miejscu z odchylenie do 0,5 kg :) na szczęście mam teraz tak że jak nie zjem dwa dni kolacji to -1 kg ;)
Życzę wytrwałości w dietach i waszych postanowieniach :)
 
reklama
Mój test owu dziś jaśniejszy od wczorajszego więc podzialamy jeszcze i oby coś zaskoczyło :)
Ja się specjalnie nie trzymam diety A schudłam w 1,5 roku 18 kg. Teraz jem co chce i waga trzyma się cały czas w jednym miejscu z odchylenie do 0,5 kg :) na szczęście mam teraz tak że jak nie zjem dwa dni kolacji to -1 kg ;)
Życzę wytrwałości w dietach i waszych postanowieniach :)
No właśnie a ja spojrzę na ciasto i 2 kilo w górę ....
 
Do góry