reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziekuje ja czekam albo jutro i niedz zrobie ale dopiero kolo srody pojade na bete jezeli nie przyjdzie @... a testy bd ujemne
Ja jednak planuje robić test jutro albo w nd rano, bo te moje kropki brazowe i różowe nie przeszły w okres. A juz we wtorek mialam na papierze. Także nie jestem absolutnie nastawiona, ale wolę sobie spokojnie czekać na malpe i się nie denerwować ;) życzę Ci dwóch kresek[emoji5]
 
reklama
A ile godzin nalezalo by nie pic zeby zrobic z moczu okolo 17 np test? Zeby sie mocz zagescil? Jak kolwiek glupio to brzmi [emoji23]
 
Któraś z Was wspominala kiedyś, że czas od owulacji do terminu okresu to się dłuży jakoś podwójnie - kurde, potwierdzam :D Już by mi mogły tak przelecieć te 2 tygodnie raz dwa. Choć z drugiej strony Wam powiem, że jednak staram się cieszyć każdym dniem. Tak filozoficznie zabrzmiało :p No ale jak pracuję, to tak człowiek żyje od łikendu, do łikendu i ciągle "byle do piątku" :p Teraz, jak się staram, to z kolei od okresu, do okresu :D Wykończyć się można!
 
Któraś z Was wspominala kiedyś, że czas od owulacji do terminu okresu to się dłuży jakoś podwójnie - kurde, potwierdzam :D Już by mi mogły tak przelecieć te 2 tygodnie raz dwa. Choć z drugiej strony Wam powiem, że jednak staram się cieszyć każdym dniem. Tak filozoficznie zabrzmiało [emoji14] No ale jak pracuję, to tak człowiek żyje od łikendu, do łikendu i ciągle "byle do piątku" [emoji14] Teraz, jak się staram, to z kolei od okresu, do okresu :D Wykończyć się można!
Potem z tygodnia na tydzien (w ciazy) a po porodzie to dop jazda [emoji23][emoji23] od kupy do kupy i od spania do spania [emoji41]
 
Tym dziewczynom, którym ostatnio się udało, a nie gratulowalam to gratuluję❤❤❤
Mój chłop w tygodniu pisał o moim samopoczuciu (mocny ból podbrzusza i janikow), że będzie siostrzyczka. Ale jak mu wyjaśnilam, ze moze mam grypę bo bolą mnie kości czy przeziębienie to twierdzi, ze to raczej nie ciąża tylko chorobsko. Jaki znawca 😂 A w ogóle właśnie raz gada, że chce troje dzieci maks, raz że nawet dwoje mu wystarczy, raz że mnóstwo 😂 ogólnie jak mu wiatr zawieje i jaki ma humor🙈 Ale ostatnio się pytam kiedy bd mieli trzecie (na razie jest jedna sztuka) to ona to, że między 2 a 4 😁 i tak mi się serduszko uradowalo. Tak o tum piszę, bo nadal nie mam czekolady i jak jej kupić to sobie humor poprawiam. Jak pojadę jutro to sklepy pewnie będą już w mieście nieczynne, chociaż żabka może może 😁😁😁
 
Dlatego chciałam tego uniknąć i już tak od roku unikam. A równie chętnie wróciłabym do pracy. Nie jestem zwolenniczką siedzenia w domu. Umiem się zorganizować ze wszystkim i wiem że ogarnelabym i dom i pracę i dzieciaka :) Ale mój M się uparł żeby do 3 rz być z małym. Już nawet sąsiadke chciałam angazowac żeby go odbierała z przedszkola Ale nie zostałaby z chorym dzieckiem pewnie przez tyle czasu. A Mnie w pracy też mieli by dość po paru zwolenianiach. Także odpuściłam. W marcu mały zaczął zostawać do końca a ja uradowana chciałam wrócić to nas pozamykali :(
Jeżeli jest taka możliwość, że można z dzieckiem zostać do jego 3 roku to uważam, że powinno się z tego skorzystać bo podobno wtedy dziecko najbardziej mamy potrzebuje i przytulania, przez te 3 lata
 
reklama
Do góry