reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny gratuluje 2 kresek! Ja mam dzis termi @ Puki co jet ok plamienie dalej mam ale to akurat norma ostatni czas u mnie... nic nie boli szyjka zamknieta wysoko i jakby rozpulchniona/srednio twarda... czekam z 2 testami na niedziele [emoji2960]
Ja jednak planuje robić test jutro albo w nd rano, bo te moje kropki brazowe i różowe nie przeszły w okres. A juz we wtorek mialam na papierze. Także nie jestem absolutnie nastawiona, ale wolę sobie spokojnie czekać na malpe i się nie denerwować ;) życzę Ci dwóch kresek☺
 
reklama
Tak pierwszy raz i chciałam od października wrócić ale mąż mówi żebym do listopada poczekala. No to jest najgorsze jak te dzieci tak chora A teraz w czasach covida to jak dziecko kichnie będą kazać zabierać do domu... Żeby nie było tak, że ja uradowana powrotem do pracy A po miesiącu dostanę wypowiedzenie za ciągłą nieobecność 🤔
Dlatego chciałam tego uniknąć i już tak od roku unikam. A równie chętnie wróciłabym do pracy. Nie jestem zwolenniczką siedzenia w domu. Umiem się zorganizować ze wszystkim i wiem że ogarnelabym i dom i pracę i dzieciaka :) Ale mój M się uparł żeby do 3 rz być z małym. Już nawet sąsiadke chciałam angazowac żeby go odbierała z przedszkola Ale nie zostałaby z chorym dzieckiem pewnie przez tyle czasu. A Mnie w pracy też mieli by dość po paru zwolenianiach. Także odpuściłam. W marcu mały zaczął zostawać do końca a ja uradowana chciałam wrócić to nas pozamykali :(
 
@Alwinka u nas jak było co drugi dzień to nic nie było a jak w 3 cyklu starań było codziennie to się udało i teraz też, pierwszy cykl staran, było codziennie i pykło 😉 a mój nie ma super armii, tylko minimum normy 😉

@Martxx1 super!! Widzisz! Wszystko będzie dobrze! A pęcherzyki nie są przecież idealnie okrągłe 😉
Tak! Musi być, będzie!
Mój fasol jest silny i pokaże mi się we wtorek wierzę w to 😁
Kolejna beta to 5460 także pnie się w górę ❤️
 
7 dzień po zastrzyku i nadal prześwituje na teście hcg, tzn tak mi się wydaje, bo już takie robiłam i było blado, nie było takich cieni cienia 😁 więc pregnyl nadal w krwii 🤔 czy to jakaś fabryczna?
 

Załączniki

  • IMG_20200828_142305.jpg
    IMG_20200828_142305.jpg
    131,3 KB · Wyświetleń: 67
reklama
7 dzień po zastrzyku i nadal prześwituje na teście hcg, tzn tak mi się wydaje, bo już takie robiłam i było blado, nie było takich cieni cienia 😁 więc pregnyl nadal w krwii 🤔 czy to jakaś fabryczna?
myslę, że pregnyl, mnie się utrzymywał nawet 11-12 dni po. ale życzę, że jak pregnyl zejdzie, to będzie prawdziwa kreseczka ;)
 
Do góry