reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Badania warto już teraz zrobić jeśli masz możliwość, prywatnie zrobisz wszystko. Ja bym zrobiła tarczycę, hormony, glukoze, insulinę żeby mieć jakiś pogląd 😉
Masz rację chyba ze strachu, że coś może być nie tak wolę to odwlekac A w sumie mogłam zrobić na samym początku starań żeby wiedzieć jak sytuacja wygląda po tabletkach po 1 ciąży
 
A no właśnie, też mu powiedziałam że robię z siebie wariatkę przed lekarzami. Mi chodzi tylko o intensywne 7 dni :) a reszte niech sobie bimba :) ehh dobrze ze my sie rozumiemy :)


A ja z kolei odwrotnie, nie naciskalam aż tak jak teraz i nic nie wyszło. Mnie trochę czas goni bo kończy mi się wychowawczy i jestem pewna że dlatego jestem poddenerwowana.
Ale wiem że mogę zajść w ciążę bez problemu tylko musimy wycelować. Z tym celowaniem ostatnio u mnie kiepsko dlatego chciałam codziennie :)
Ale idzie weekend, szybko się pogodzimy tylko to ja muszę zrzucić z tonu :)
Mi też sie konczy wychowawczy i chyba trochę się pogubilam bo co innego zaplanowalam A życie robi mi psikusa 😅
 
Wiem jak to jest :) ja żałuję że nie zdecydowaliśmy się wcześniej, bo jak czas goni to nic nie pomaga :/
Ja teraz też żałuję... Ale w sumie myśl, że wrócę do pracy też mnie cieszy bo w końcu z tego domu się wydostane i znowu kontakt z ludźmi A o normalnej wypłacie już nie wspomnę :p no i moja mała do przedszkola teraz idzie od 1 i też się trochę stresuje mam nadzieję, że nie będzie tydzień w przedszkolu i 3 w domu :p
 
Powiem Wam , że dziś czuje pobolewania, jak na okres. Jeszcze 10 dni do okresu, ale coś czuję, że przyjdzie wcześniej, bo miewałam i cykle po 28 (zazwyczaj 31-33). Może to i lepiej, niech przychodzi, to szybciej nowy cykl zacznę 😎
 
reklama
Do góry