reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To serio myślicie że codziennie to lepiej ?? Hmmm może musimy sprobowac, tylko ją sama nie raz o hity nie mam jak zmęczona jestem.
Niby lekarze mówią lepiej co 2 dni.

Ja dziś zamówiłam test ciążowe firmy mord test. Bo nie chce wydawać tyle kasy w aptece po 10 zł sztuka. Zamówiłam hurtem nordtest za 38 zł 10 sztuk będzie najbliższy polroku starań, chyba że się uda wcześniej 🤪🤪🤪🤪
W środę dojdą to w czwartek zatestuje. Chyba że w środę zjawi się @ punktualnie.
Któraś też w czwartek testuje ???
Tak naprawdę codziennie nie znaczy lepiej ani gorzej. W zasadzie jak są dobre plemniki to codziennie dadzą radę, a i tak dojrzeją przy dobrym środowisku pochwy. Po prostu częstsze wytryski poprawiają jakość nasienia. Zbyt długo ''przenoszone'' starzeją się i spada ich ruchliwość i jakość.
 
reklama
Ostatnio jedna babeczka ginekolog mówiła, że wiecie jakie jest idealne zabezpieczenie przed ciążą? Robić to codziennie :)
Najlepiej co dwa-trzy dni, żeby plemniki były na tyle mocne aby zaplodniły komórkę jajową. Bo co z tego jak będzie owulacja a plemniki będzie na tyle słaby aby do niej wejść? Poczytajcie jest sporo artykułów na ten temat :)
 
Dziewczyny ja już po, pojawiło się ciałko żółte. W zasadzie średnio zmierzył mi ten pęcherzyk. Trochę wyszedł zniekształcony, ale uspokoił, że duże powiększenie to dlatego. Mówił, że bardzo wczesna, ale wedlug @ to juz powinien być kolo 5 tygodnia. No ale jestem dobrej myśli. Co ma być to będzie. Jadę powtórzyć betę. Ostatni raz i wtedy zobaczymy co będzie. Raczej nie będzie to cp, więc dobre i to. I pokazało się coś w środku. 😊😊
Dobre wieści 😍
 
Ostatnio jedna babeczka ginekolog mówiła, że wiecie jakie jest idealne zabezpieczenie przed ciążą? Robić to codziennie :)
Najlepiej co dwa-trzy dni, żeby plemniki były na tyle mocne aby zaplodniły komórkę jajową. Bo co z tego jak będzie owulacja a plemniki będzie na tyle słaby aby do niej wejść? Poczytajcie jest sporo artykułów na ten temat :)
Mi gin tez mówił co 2-3 dni cały cykl 🧐
 
Mi też :) więc widać coś w tym jest :)
A mi od 8 dc do 18 dc działać codziennie 😁Nawet mi to tak fajnie po lekarsku zapisał błahahaha tylko gdzie ja dałam ten rękopis🤔

O znalazłam 😁
 

Załączniki

  • IMG_20200828_113805.jpg
    IMG_20200828_113805.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry