reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Taki poradnik znalazłam ostatnio..😏 I jest gwarancja że po 30 dniach będzie ciąza.. Chyba restrykcyjnie się zamierze i dam znać za 30 dni... 🙈
Ja już w takie cuda nie wierzę. Mi już lekarz w klinice powiedział że żadne czary Mary hokus pokus mi nawet nie pomoże :p "coś się pani zepsulo ale pomożemy".
 
reklama
Nooooo wczoraj też się przypieklam :D wieczorem skończyłam z pianką z panthenolem hehe. Takie słoneczko niepozorne zza lekkiej chmurki a dawało czadu :D no ja też nie odmawiam sobie niczego. Co ma być to będzie. A że znowu nic nie będzie. To dlaczego nie wypić piwa na plaży ;) ja mam cały cykl różne dziwne wypryski więc nie widzę aby coś nowego a nerwowa byłam wcześniej, teraz mam luz. Ale w sumie jak ma okres przyjść to niech przychodzi zaraz na początku tygodnia jak wrócę do domu, bo jak minie wyjeżdżam znowu :D
A daj spokój.. Tyle co sobie odmówiłam przez ostatnie miesiące bo może jednak... Ręce opadają... Odpoczywaj. Oby Ci wysłużył się ten wyjazd..
I z powrotem nad morze? 🙂
 
A daj spokój.. Tyle co sobie odmówiłam przez ostatnie miesiące bo może jednak... Ręce opadają... Odpoczywaj. Oby Ci wysłużył się ten wyjazd..
I z powrotem nad morze? 🙂
Nieeee już nie nad morze ale też urlopowo w pomorskie :) także odpocznę od tego wszystkiego. Do kliniki mogę wrócić ale.dopiero jak będę miała droznosc a przez to że plamie od konca okresu codziennie już drugi tydzień, to przepadło. A w przyszłym cyklu też nie wiem czy da radę, bo właśnie wyjeżdżamy i nie wiem czy się załapie przed owulacja zrobić badanie. Zobaczymy.... Już niech się dzieje co chce. Najwyżej kupię drugiego psa. Jak narazie to mojej białej kulce mówię "zobacz, statek" 🤦🤦🤦
 
Nieeee już nie nad morze ale też urlopowo w pomorskie :) także odpocznę od tego wszystkiego. Do kliniki mogę wrócić ale.dopiero jak będę miała droznosc a przez to że plamie od konca okresu codziennie już drugi tydzień, to przepadło. A w przyszłym cyklu też nie wiem czy da radę, bo właśnie wyjeżdżamy i nie wiem czy się załapie przed owulacja zrobić badanie. Zobaczymy.... Już niech się dzieje co chce. Najwyżej kupię drugiego psa. Jak narazie to mojej białej kulce mówię "zobacz, statek" 🤦🤦🤦
Też myślałam nad tą drożnością. Trzeba mieć chyba skierowanie czy można na własną rękę?
Szkoda że nie ucelowałaś w tym cyklu 😔
Trzymam kciuki nawet na wariackich papierach przed wyjazdem ale żebyś zrobiła...(no chyba że nie będzie potrzeby 🙃)
Moja psina odeszła we wrześniu tamtego roku.. Jeszcze rok temu bylam z nią w Darłówku... Eh...
Fajnie że swojego puszka zabraliście ze sobą 🙂
Odprężajmy się bo obydwie na urlopie a gałami w forum siedzimy 😅😂
 
Ostatnia edycja:
Taki poradnik znalazłam ostatnio..[emoji57] I jest gwarancja że po 30 dniach będzie ciąza.. Chyba restrykcyjnie się zamierze i dam znać za 30 dni... [emoji85]
Od czerwca spełniam praktycznie każdy punkt. Z 2 jest ciężko. Nad 6 pracuję i dobrze mi idzie. Albo liczyć nie umiem, albo 30dni już minęło [emoji848] więc się pytam gdzie moje [emoji3498]??!! [emoji1787]
 
Jakies objawy masz?wkrety??🤣
staram się nie wkręcać. Jakoś brak mi wiary, ze już w pierwszym cyklu starań mogłoby się udać, czytając tu różne historie. Jasne, mogłabym się dopatrzyć jakichś symptomów ale równie dobrze mogłyby być przedokresowe 😅 jedynie mogłabym ciagle spać, ale zwalam to na pogodę i ciśnienie 😅
 
Nieeee już nie nad morze ale też urlopowo w pomorskie :) także odpocznę od tego wszystkiego. Do kliniki mogę wrócić ale.dopiero jak będę miała droznosc a przez to że plamie od konca okresu codziennie już drugi tydzień, to przepadło. A w przyszłym cyklu też nie wiem czy da radę, bo właśnie wyjeżdżamy i nie wiem czy się załapie przed owulacja zrobić badanie. Zobaczymy.... Już niech się dzieje co chce. Najwyżej kupię drugiego psa. Jak narazie to mojej białej kulce mówię "zobacz, statek" [emoji1751][emoji1751][emoji1751]
Też mojej maltance pokazuje wszystko jak dziecku. Patrz ptaszek, patrz kto tam idzie. Kocham ją bardzo, ale czasami jak się na tym złapie, to mi się tak smutno robi, że zastępuje mi dziecko [emoji853] Jak nie będę mogła zajść w ciążę to kupię drugiego psa tak samo jak ty.
 
reklama
Też mojej maltance pokazuje wszystko jak dziecku. Patrz ptaszek, patrz kto tam idzie. Kocham ją bardzo, ale czasami jak się na tym złapie, to mi się tak smutno robi, że zastępuje mi dziecko [emoji853] Jak nie będę mogła zajść w ciążę to kupię drugiego psa tak samo jak ty.

Też mamy psia córkę, ale miałam ja jeszcze zamim za mąż, wyszłam i myślałam o dzieciach. I też jest nasze oczko, moi rodzice mówią nawet, ze są dziadkami 🤣🤦‍♀️
@KiedyPytam mysle,ze nawet jak jesteś w ciąży a wypijesz piwo nic się nie stanie. 😉

Moje dziecko 😜
 

Załączniki

  • IMG_20200810_170841.jpg
    IMG_20200810_170841.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
Do góry