reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Stelle ja ma mieszane uczucia co do biorezonansu - to raczej nie jest sprzeczne z naukami kościoła, ale z tego co widziałam na własne oczy, to potrafią "wykryć" pełno braków, nieprawidłowości itd u każdego - według tego nikt nie jest zdrowy. Jedni twierdzą, że im pomaga - nie wiem czy to podświadomie, czy faktycznie. Sama miałam styczność z tym raz, bo już nie wiedziałam jak leczyć dziecko i pomogło - na 6 tyg. Ale jak usłyszałam od kolesia, żę 1,5 rocznemu dziecku mam odstawić nabiał i gluten, bo działają śluzująco, to parsknęłam śmiechem i wyszłam. Możesz się przejść i spróbować, byle byś się nie nakręciła później, że masz pełno bakterii i wirusów w środku ;)
Też właśnie znajomi mówili podczas tej rozmowy ze każdemu wyjdą jakieś braki, bo nikt nie jest w 100% zdrowy 🤷‍♀️ więc na razie tak jak napisałam wcześniej - nigdzie się nie wybieram. Póki co za priorytet uznaje interpretacje wyników u hematologa, ale to dopiero w przyszłym tygodniu i mam nadzieję że od kolejnego cyklu będziemy mogli ruszyć że staraniami. Już mam oczywiście w głowie pełno obaw ale póki co te dobre myśli są na tyle silne że nie pozwalają się zadomówić tym negatywnym 🤨
 
reklama
Wygląda tak. Chociaż źle odzwierciedla zdjęcie.
20200817_140404.jpg
 
reklama
Nie testow nie robilqm bo nie kupilam jeszcze a na monitoring nie zapisuja u mnie z powodu korony... takze mam obserowac cykl. I 7dc i 21dc kuly jajniki i bol jak na owulacje wlasnie... zobaczymy na koniec miesiąca bd testowac o ile nie przyjdzie @ wczesniej 😉 dziekuje
Jeżeli 7dc miałaś owu to 21 mógł cie jajnik kłuć ale na @, jeśli jej nie dostałaś to może w ciąży jesteś?
 
Do góry