reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak, jestem rocznik 88.
Zawsze kupuje te, w dm/Rossmann. Mnie nigdy nie zawiodły. Żadnych cieni nie miałam. Ale generalnie nie robię przed terminem @.
Aha bo ja miałam takie podobne testy tylko że z niebieskimi kreskami. Dlatego zapytałam bo w żadnej aptece nie umiem dostać testu z różowymi kreskami albo są z niebieskimi albo cyfrowe.
 
Dzięki dziewczyny za informację o testach owu - wiem, że nie będę w nie inwestować kasy ;) A przydały by mi się, bo dziś się okazało, ze nie wiadomo czy była owulacja - dziś 19 dc i na jajniku są 2 pęcherzyki ok 20 mm... Tydzień temu był jeden 15,5 mm i teraz nie wiadomo czy tamten pęknął i te dwa urosły na nowo, czy ten jeden przez tydzień urosnął tylko tyle :/ za to endometrium mam pierwszy raz w życiu tak duże - całe 12 mm!! czyli wino, orzechy, maca, wiesiołek i morele działają :D
 
Ja mam pcos i mi w każdym cyklu wychodzi pozytyw w odpowiednim czasie także polecam jednak sprawdzić [emoji1]
Dzięki dziewczyny za informację o testach owu - wiem, że nie będę w nie inwestować kasy ;) A przydały by mi się, bo dziś się okazało, ze nie wiadomo czy była owulacja - dziś 19 dc i na jajniku są 2 pęcherzyki ok 20 mm... Tydzień temu był jeden 15,5 mm i teraz nie wiadomo czy tamten pęknął i te dwa urosły na nowo, czy ten jeden przez tydzień urosnął tylko tyle :/ za to endometrium mam pierwszy raz w życiu tak duże - całe 12 mm!! czyli wino, orzechy, maca, wiesiołek i morele działają :D
 
Dziewczyny ja powoli zaczynam sie stresowac..😁 dzis 11dc..zaczynamy dni plodne. Wczoraj w nocy kulo mnie pod lewym zebrem. Myslalam ze to trzustka lub zoladek promieniuje ale czytalam ze to moze byc bol owulacyjny? Miala ktoras w tym miejscu?
 
Ojej to szkoda. Moim marzeniem są bliźniaki 😍 a synek ile ma lat?
Dzięki dziewczyny za informację o testach owu - wiem, że nie będę w nie inwestować kasy ;) A przydały by mi się, bo dziś się okazało, ze nie wiadomo czy była owulacja - dziś 19 dc i na jajniku są 2 pęcherzyki ok 20 mm... Tydzień temu był jeden 15,5 mm i teraz nie wiadomo czy tamten pęknął i te dwa urosły na nowo, czy ten jeden przez tydzień urosnął tylko tyle :/ za to endometrium mam pierwszy raz w życiu tak duże - całe 12 mm!! czyli wino, orzechy, maca, wiesiołek i morele działają :D

To ja chętnie podpytam o to endo :) Ja w 32dc miałam 9,4 - czy to nie za mało? Gin powiedział, że ok, ale może Wasi mają inne zdanie :)
 
@Martxx1 co tam słychać? Tak wogole to co z dziewczynami ze staraczek 1 połowy, mało nas tu jest z tamtego wątku, nie spamietalam wszystkich nicków, teraz mi się tak przypomniało
Żyję, odpoczywam 🥰🥰

Codziennie zaglądam i czytam ❤️
Dziś 29 dc testy negatywne, 6 dni do @. Aktualnie piję drinka, bo próbuje się odprężyć. Co u Ciebie?
I co u reszty? 😘

@młoda1994 jak tam?
Mam wrażenie, że te ze staraczek I połowy gdzieś uciekły. Mam nadzieję, że na jakieś kwietniówki lub majówki 😁❤️
 

Załączniki

  • IMG_20200809_125902.jpg
    IMG_20200809_125902.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Ja w cyklu, w którym zaszłam w ciążę miałam endometrium przed owulacja o grubości 5mm i byłam zalamana- wtedy piłam tylko wino i jadłam migdały. W tamtych cyklach rosło mi do max 6-8, a jednak się udało 😃😃a teraz od początku cyklu do owulacji pije codziennie lampkę czerwonego wina, jem 10 migdałów, 5 orzechów brazylijskich, 5 suszonych moreli,2 łyżeczki sproszkowanej macy i olej z wiesiołka i jak widać coś pomogło 😃 tydzień temu endo miało tylko 5 mm
 
Do góry