reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

10,5 msc :) :D no szkoda, u mnie było duże prawdopodobieństwo bliźniąt, bo moja mama to bliźniak, ale no niestety drugi zarodek się nie rozwinął...przyrosty bety już od początku dawały do myślenia, bo były bardzo duże, prawie 300% co 48h
Moja mama też bliźniak😍😍 ale ja bym wolała jedno. Myślę, że z dwoma by było bardzo ciężko.
 
reklama
Wow ekstra. Ja teraz też mówię, że jak się uda z kolejna ciąża to chciałabym mieć rok po roku, najchętniej bliźniaki, ale na to już wpływu nie mamy [emoji847] więc jak pojedynczo to rok po roku od razu [emoji108][emoji123][emoji6]
Moja mama też bliźniak[emoji7][emoji7] ale ja bym wolała jedno. Myślę, że z dwoma by było bardzo ciężko.
Ja też bym chciała bliźniaki [emoji3590][emoji3590] albo rok po roku.
Ale obawiam się że NIE DAM RADY [emoji23][emoji23][emoji23]
A więc mój plan to: pierwsze dziecko jedno, a potem strzele bliźniaki (bo wprawiona w bojach, jedno już mam) to może się uda po 35 roku życia zamknąć warsztat [emoji23]
Tak, tak... Pomarzyć można [emoji28]
 
Już czeka... [emoji12]
Image%20(7).jpeg
 
Ja też bym chciała bliźniaki [emoji3590][emoji3590] albo rok po roku.
Ale obawiam się że NIE DAM RADY [emoji23][emoji23][emoji23]
A więc mój plan to: pierwsze dziecko jedno, a potem strzele bliźniaki (bo wprawiona w bojach, jedno już mam) to może się uda po 35 roku życia zamknąć warsztat [emoji23]
Tak, tak... Pomarzyć można [emoji28]

Ja dlatego właśnie ze względu na wiek swój i męża też rok po roku jeśli nie będą bliźniaki. 😉 Wyrobimy się 💪
 
Mam pierwsze wyniki morfologii, w pracy jestem i na szyi ko zerklam, chyba ok, choć większości to nawet niewiem co to🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200810_175127.jpg
    IMG_20200810_175127.jpg
    62,1 KB · Wyświetleń: 61
Ja chyba też bym chciała szybko jedno po drugim, bo wiedząc jak teraz wyglądają starania bałabym się, że to może trwać i trwać. Teraz mocno wierzę, że badania coś wniosą i może niedługo się uda 😍
 
reklama
Do góry