reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No i cóż... miał racje 🤣
C92D35B8-E481-4D62-82C5-B2E46DEF5E1D.jpeg
 
reklama
Tak. Ale w ciąży trzeba go odstawić. Ma przede wszystkim za dużo wit.A

Ok, dzięki ;) Może kupię ja narazie do ciąży jeszcze trochę ;)

Kupiłam też jednego ebooka z Akademii Płodności, fajne rady, w sumie nic czego bym nie wiedziała/ nie stosowała do tej pory, ale coś tam zawsze wyciągnę ;) Ja jestem żywieniowym freakiem :)
 
Ok, dzięki ;) Może kupię ja narazie do ciąży jeszcze trochę ;)

Kupiłam też jednego ebooka z Akademii Płodności, fajne rady, w sumie nic czego bym nie wiedziała/ nie stosowała do tej pory, ale coś tam zawsze wyciągnę ;) Ja jestem żywieniowym freakiem :)
Ja też się boję, że jak kupię to będą rady, które już znam. Ale naprawdę, jak czyta się Instagram to masz wrażenie, że jak zezresz czarnuszke to test ciążowy wyjdzie pozytywny nawet i bez seksow hahaha [emoji1787]
 
Ja też się boję, że jak kupię to będą rady, które już znam. Ale naprawdę, jak czyta się Instagram to masz wrażenie, że jak zezresz czarnuszke to test ciążowy wyjdzie pozytywny nawet i bez seksow hahaha [emoji1787]

Haha prawda! Co do porad to tak mi się wydaje,że tak może być jak piszesz, kilka wykorzystam,ale ja mam dużo tych ebooków i diet, byłam pod opieką dietetyka jak się odchudzałam i raczej zdrowo jem i już teraz bardzo intuicyjnie i nie tyje więc wydaje mi się, że jest spoko ;)
 
Mam pytanie.
Czy jeśli mam pozytywny test owulacyjny i czuję niemiłosiernie tą owulacje... ból, to czy mogę mieć pewność że ta owulacja wystąpiła czy mimo wszystko najlepiej sprawdzić na monitoringu? Albo ten progesteron kilka dni po owu... Mogłam sprawdzić w tym cyklu ale się nie zebrałam :/ żałuję teraz
 
reklama
Mam pytanie.
Czy jeśli mam pozytywny test owulacyjny i czuję niemiłosiernie tą owulacje... ból, to czy mogę mieć pewność że ta owulacja wystąpiła czy mimo wszystko najlepiej sprawdzić na monitoringu? Albo ten progesteron kilka dni po owu... Mogłam sprawdzić w tym cyklu ale się nie zebrałam :/ żałuję teraz
Pozytywny test owu i bóle to niestety nie dowód owulacji 🤷🏼‍♀️ Progesteron sprawdź 7 dni po owu :)
 
Do góry