reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę że to bardzo krzywdząca opinia że większość z nas i większość młodych ma w dupie kto nami rządzi.
A nie jest tak? Nie napisałam to absolutnie wobec żadnej z was ale z kilkoma dziewczynami rozmawiałam to mówiły że nie interesuje je polityka. A potem jest płacz ....
Najbardziej się boje ze jak dojdzie do invitro to mimo że będę miała na to pieniądze będzie to zabronione :( :( :(
Jeśli któraś się poczuła dotknięta to przepraszam ale naprawdę znam kupę młodych ludzi ktorzy mają gdzieś wybory albo głosowali na byle kogo, a nie tak, żeby wygrał kandydat który nam nie zabroni in vitro....
Boje się też że zabronią nam badań prenatalnych. Bo uważają że te badania są robione po to żeby kobiety usuwały chore dzieci. NIE!!! Te badania są po to, żeby choremu dzieciątku można było wcześniej zoperować serduszko na przykład a nie dopiero diagnozować po porodzie...
Boje się.... Boje się że nadejdzie ciemnogród :(
 
reklama
Dziewczyny jaka ja jestem durna.. Boboseksy uprawiamy co dwa dni, niby wiem, że to spoko, ale z tyłu głowy mam, że ro za mało 🤣 że jak codziennie to ok a jak co dwa dni to to zdąży wszystko uciec ze mnie. Hahaha sama nie mogę z siebie jak to pisze
Rety ja też tak mam :D ja się boje ze jak co dwa dni, to może nam udziec godzina dwie życia komórki jajowej i nie zdążymy :D albo że np z dnia poprzedniego wyleci wszystko, a następnego dnia nie zdażymy :D
 
A nie jest tak? Nie napisałam to absolutnie wobec żadnej z was ale z kilkoma dziewczynami rozmawiałam to mówiły że nie interesuje je polityka. A potem jest płacz ....
Najbardziej się boje ze jak dojdzie do invitro to mimo że będę miała na to pieniądze będzie to zabronione :( :( :(
Jeśli któraś się poczuła dotknięta to przepraszam ale naprawdę znam kupę młodych ludzi ktorzy mają gdzieś wybory albo głosowali na byle kogo, a nie tak, żeby wygrał kandydat który nam nie zabroni in vitro....
Boje się też że zabronią nam badań prenatalnych. Bo uważają że te badania są robione po to żeby kobiety usuwały chore dzieci. NIE!!! Te badania są po to, żeby choremu dzieciątku można było wcześniej zoperować serduszko na przykład a nie dopiero diagnozować po porodzie...
Boje się.... Boje się że nadejdzie ciemnogród :(
Niestety ale większość kobiet które ma badania prenatalne dowiadują się że dziecko jest chore to usuwają. Nie neguje tego ale dużo jest takich dziewczyn /kobiet.
 
A nie jest tak? Nie napisałam to absolutnie wobec żadnej z was ale z kilkoma dziewczynami rozmawiałam to mówiły że nie interesuje je polityka. A potem jest płacz ....
Najbardziej się boje ze jak dojdzie do invitro to mimo że będę miała na to pieniądze będzie to zabronione :( :( :(
Jeśli któraś się poczuła dotknięta to przepraszam ale naprawdę znam kupę młodych ludzi ktorzy mają gdzieś wybory albo głosowali na byle kogo, a nie tak, żeby wygrał kandydat który nam nie zabroni in vitro....
Boje się też że zabronią nam badań prenatalnych. Bo uważają że te badania są robione po to żeby kobiety usuwały chore dzieci. NIE!!! Te badania są po to, żeby choremu dzieciątku można było wcześniej zoperować serduszko na przykład a nie dopiero diagnozować po porodzie...
Boje się.... Boje się że nadejdzie ciemnogród :(
To skoro rozmawialas z mlodymi to z osobami 50+ też? Bo jak mozna oceniac rozmawiajac tylko z jedną grupą wiekową. Zwlaszcza ze statystyki mowia zupelnie cos innego niz ty. Takze albo akurat na takie osoby trafilas albo sugerowalas sie tylko mlodymi osobami i nikim wiecej dla porownania 🤷‍♀️ a ciemnogród to już jest 🙄
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To skoro rozmawialas z mlodymi to z osobami 50+ też? Bo jak mozna oceniac rozmawiajac tylko z jedną grupą wiekową. Zwlaszcza ze statystyki mowia zupelnie cos innego niz ty. Takze albo akurat na takie osoby trafilas albo sugerowalas sie tylko mlodymi osobami i nikim wiecej dla porownania 🤷‍♀️ a ciemnogród to już jest 🙄
Też :) i tyle w temacie :) rozmawiajmy lepiej o bobosexach, jest bezpieczniej :) :p
 
To skoro rozmawialas z mlodymi to z osobami 50+ też? Bo jak mozna oceniac rozmawiajac tylko z jedną grupą wiekową. Zwlaszcza ze statystyki mowia zupelnie cos innego niz ty. Takze albo akurat na takie osoby trafilas albo sugerowalas sie tylko mlodymi osobami i nikim wiecej dla porownania 🤷‍♀️ a ciemnogród to już jest 🙄
Laski! Zero polityki! To nie jest dobry temat 🙈
 
reklama
Dzisiaj popłynęliśmy z serialem i rzuciłam zdanie: dobra, koniec. Idziemy do łóżka bo nie ma czasu.
co usłyszałam?
- Spokojnie... zdarzą. Wiesz, że sperma wylatuje z prędkością 45km/h?
😦oniemiałam. Wiem, ze mój facet jest inteligenty i sprytny w rozgrywkach słownych ale dzisiaj mnie zabił ta wypowiedzią 😂
 
Do góry