reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Pierwsze słyszę. Wręcz wszędzie piszą żeby się odżywiać tak jak zwykle żeby wyniki były miarodajne.
Hej dziewczyny, byłam w zeszłym tygodniu u lekarza diabetologa i będę miała krzywa cukrową w piątek.
On kazał mi odżywiać się bardzo niezdrowo przez 3 dni przed badaniem krzywej.
Mam jeść dużo węglowodanów, 800 gram ziemniaków hahaha! Przecież nikt nie zeżre tyle na raz [emoji2368]
No ale trochę mniej makaronu. Właśnie mecze wielka porcje spaghetti z sosem śmietanowym, na obiad kluski zacierane z serem żółtym a na śniadanie buła z łososiem.
Dziewczyny które robiły krzywa cukrową: też tak musiałyście dużo jeść? Ja już nie daje rady, ale po jedzeniu muszę iść jeszcze na lody hahha [emoji509][emoji511][emoji510]
 
reklama
Hej dziewczyny, byłam w zeszłym tygodniu u lekarza diabetologa i będę miała krzywa cukrową w piątek.
On kazał mi odżywiać się bardzo niezdrowo przez 3 dni przed badaniem krzywej.
Mam jeść dużo węglowodanów, 800 gram ziemniaków hahaha! Przecież nikt nie zeżre tyle na raz [emoji2368]
No ale trochę mniej makaronu. Właśnie mecze wielka porcje spaghetti z sosem śmietanowym, na obiad kluski zacierane z serem żółtym a na śniadanie buła z łososiem.
Dziewczyny które robiły krzywa cukrową: też tak musiałyście dużo jeść? Ja już nie daje rady, ale po jedzeniu muszę iść jeszcze na lody hahha [emoji509][emoji511][emoji510]
Ja nic takiego nie miałam. A przy badaniu glukozy i insuliny po posiłkach bez obciążenia miałam jeść „jak zwykle”.
 
Oczywiście, że można. To już nie te czasy, że jest amoniak w farbie albo inne świństwa. Teoretycznie zaleca się od II trymestru, ale to tak jest ze wszystkim - nie robią badań na ciężarnych, więc to jest po prostu dmuchanie na zimne.
Mi mowiła moja fryzjerka, że mozna, o ile nie farbuj się od skory. Najlepiej ombre 🙂
 
Hej dziewczyny, byłam w zeszłym tygodniu u lekarza diabetologa i będę miała krzywa cukrową w piątek.
On kazał mi odżywiać się bardzo niezdrowo przez 3 dni przed badaniem krzywej.
Mam jeść dużo węglowodanów, 800 gram ziemniaków hahaha! Przecież nikt nie zeżre tyle na raz [emoji2368]
No ale trochę mniej makaronu. Właśnie mecze wielka porcje spaghetti z sosem śmietanowym, na obiad kluski zacierane z serem żółtym a na śniadanie buła z łososiem.
Dziewczyny które robiły krzywa cukrową: też tak musiałyście dużo jeść? Ja już nie daje rady, ale po jedzeniu muszę iść jeszcze na lody hahha [emoji509][emoji511][emoji510]
Zmień lekarza. Pierwsze słyszę 🙆🙆🙆 wręcz przeciwnie powinnaś jeść jak zwykle, żeby wyniki nie były w żaden sposób zakłamane! Przepraszam,ale to jakiś imbecyl,a nie lekarz. 😠
 
A ja odkąd kupiłam test strumieniowy już nigdy bym ich nie zamieniła na plytkowe. Jeszcze ta pipeta nakładać najgorsze. Tak to szybko siusiu i czekam na wynik 😁 póki co nastrajam się do użycia testów owu. Pierwszy raz będę ich używać dziewczyny jakieś rady?
 
reklama
Do góry