reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rozumiem w pełni. Ja przed pierwszym USG chodziłam po ścianach poczekalni. Pacjentki czekające patrzyły na mnie jak na wariatkę, bo wszystkie siedziały i czytały coś w tel, a ja po prostu kilometry po korytarzu [emoji6] stres jest normalny, ale nie nakręcaj się, przede wszystkim nie czytaj internetow, bo to stresuje jeszcze bardziej. Dlaczego niby teściowa zaprzecza ciąży? [emoji44][emoji1751]
Bo to dla niej szok, nie była gotowa na bycie babcią podobno. Mówi, że może mi się miesiączka przesunęła, więc tłumacze jej, że zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych już. Poczułam się tak jakby myślała, że ja kłamię.
Z tego powodu jeszcze bardziej się stresuje, że jeśli coś będzie nie tak, to ja wyjdę na idiotke.

Powiedz mi proszę, bolał Cię na początku brzuch jak na okres? Położna mówiła mi, że to normalne, że boli, ale ja muszę poczuć spokój, bo mam słaby dzień dzisiaj, dlatego pytam kogo się da:(
 
reklama
Bo to dla niej szok, nie była gotowa na bycie babcią podobno. Mówi, że może mi się miesiączka przesunęła, więc tłumacze jej, że zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych już. Poczułam się tak jakby myślała, że ja kłamię.
Z tego powodu jeszcze bardziej się stresuje, że jeśli coś będzie nie tak, to ja wyjdę na idiotke.

Powiedz mi proszę, bolał Cię na początku brzuch jak na okres? Położna mówiła mi, że to normalne, że boli, ale ja muszę poczuć spokój, bo mam słaby dzień dzisiaj, dlatego pytam kogo się da:(
Mnie bolał i to momentami bardzo.
 
Mam wyniki i ogromną prośbę abyście mi powiedziały czy oznacza to że mam wirusa cmv ? Ginekolog wyniki zobaczy dopiero w poniedziałek. A pani w laboratorium zła że ludzie jej chodzą po umytej podłodze:)
20200804_150725.jpg
 
Bo to dla niej szok, nie była gotowa na bycie babcią podobno. Mówi, że może mi się miesiączka przesunęła, więc tłumacze jej, że zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych już. Poczułam się tak jakby myślała, że ja kłamię.
Z tego powodu jeszcze bardziej się stresuje, że jeśli coś będzie nie tak, to ja wyjdę na idiotke.

Powiedz mi proszę, bolał Cię na początku brzuch jak na okres? Położna mówiła mi, że to normalne, że boli, ale ja muszę poczuć spokój, bo mam słaby dzień dzisiaj, dlatego pytam kogo się da:(
Bolał, bolał [emoji846] to był jeden z pierwszych objawów, ponieważ po pierwszym porodzie mam bezbolesne okresy, a tu nagle ból brzucha jak kiedyś na okres 8dpo. Kłucie w jajnikach. Mdłości itd zaczęły się dopiero w 8tc. Na początku tylko ten ból brzucha jak na okres i kłucie w sutkach, ale nie ciągłe, raz na jakiś czas
 
Bolał, bolał [emoji846] to był jeden z pierwszych objawów, ponieważ po pierwszym porodzie mam bezbolesne okresy, a tu nagle ból brzucha jak kiedyś na okres 8dpo. Kłucie w jajnikach. Mdłości itd zaczęły się dopiero w 8tc. Na początku tylko ten ból brzucha jak na okres i kłucie w sutkach, ale nie ciągłe, raz na jakiś czas
Mam dokładnie tak samo z tym brzuchem i kłuciem w sutkach. No i apetytu brak:(
 
reklama
Bo to dla niej szok, nie była gotowa na bycie babcią podobno. Mówi, że może mi się miesiączka przesunęła, więc tłumacze jej, że zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych już. Poczułam się tak jakby myślała, że ja kłamię.
Z tego powodu jeszcze bardziej się stresuje, że jeśli coś będzie nie tak, to ja wyjdę na idiotke.

Powiedz mi proszę, bolał Cię na początku brzuch jak na okres? Położna mówiła mi, że to normalne, że boli, ale ja muszę poczuć spokój, bo mam słaby dzień dzisiaj, dlatego pytam kogo się da:(
Ale po co ty się w ogóle na nią ogladasz? Jesteś w ciąży i to pewne. Ona nie jest w twoim ciele wiec ma tyle w tym temacie do gadania co nic. Powiedz jej żeby zachowała takie teksty dla siebie. A jak potwierdzasz ciąże u ginekologa to rzuć jej przed oczy zdjęciem usg. Wrrr jak mnie wkur... tacy ludzie.
 
Do góry