reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No właśnie mimo że dziewczyny tak samo piszą to się martwię. Zwłaszcza że miałam wywoływany okres a taki to nie idzie wytrzymać z bolu i jest mocny (zawsze tak mam przy wywoływaniu) a teraz 3 dni ale czy to mogę zaliczyć jako okres?
No ja bym się zastanowiła czy to nie jest krwawienie śródcykliczne, bo takie często występuje przy długich cyklach. Ale Ty chyba nie mierzysz temperatury, więc ciężko wyczuć.. Bo tak na prawdę nowy cykl zaczyna się w dniu poprzedzonym trzema dniami wyższych temperatur. I jak spada to to tam zaczyna się nowy cykl.
Często jest tak, że nie mamy miesiączki i myślimy, że cykl trwa wieki, a tak na prawdę jesteśmy już w drugim cyklu i co ciekawe, też może wystąpić owulacja.
 
Hej Dziewczyny! Jestem ciekawa Waszej opinii nt. mojego przypadku. Staramy sie z mężem o drugie dziecko od kilku miesięcy. Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 7 lipca. Owulacja sie nieco presunela i wypadla na około 25 lipca. W tych dniach staralismy sie. 31 lipca czyli w 25 dniu cyklu beta wyszła poniżej 0.2. Jak myslicie, czy zrobiłam ja za wczesnie? Cykle mam +/- 30 dniowe. Miesiączka powinna byc 6 sierpnia. Powiedzcie, co o tym sądzicie. Pamiętam, ze w poprzedniej ciąży ostatnia miesiączka była 21 maja a 30 czerwca beta wyniosła 1840, więc ciągle licze na to, że moze jednak sie pospieszyłam z badaniem :)
 
No ja bym się zastanowiła czy to nie jest krwawienie śródcykliczne, bo takie często występuje przy długich cyklach. Ale Ty chyba nie mierzysz temperatury, więc ciężko wyczuć.. Bo tak na prawdę nowy cykl zaczyna się w dniu poprzedzonym trzema dniami wyższych temperatur. I jak spada to to tam zaczyna się nowy cykl.
Często jest tak, że nie mamy miesiączki i myślimy, że cykl trwa wieki, a tak na prawdę jesteśmy już w drugim cyklu i co ciekawe, też może wystąpić owulacja.
U mnie nie ma możliwości plamienia srodcyklicznego bo to drugi cykl na tabletkach wywołujących okres i przyszedł ten dziwny okres jak w zegarku.
 
reklama
Do góry