reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, 6.08 termin @. Dziś kiepsko się czuje. W sklepie stojąc w kolejce prawie zemdlalam...zrobiłam test A tam coś przebija, chyba, że mam zwidy 🤔
Ej no, kobieto! ❤ cud kreseczka 😁 ja miałam ciuchy jaśniejszą ale dwa dni przed @, później już sciemniała jak się okres spóźnił jeden dzień. Gratulacje 🥺🥺
Dokładnie tak można powiedzieć. W tym cyklu zaczęłam brać olej z wiesiolka, lekka dieta, i nogi w górze hahaha
Ja też od wczoraj pije olej. Zastanawiam się ile? Muszę jeszcze doczytać czy łyżeczka to nie za mało 🤔 i odkąd zrezygnowalismy z zabezpieczania się to też były nogi w górze i udało się w pierwszym cyklu starań 😁 śmiać mi się chciało z tych nóg ale chyba to trochę działa 🙈🤣
Niestety doskonale znam to uczucie... mam trzy straty za sobą. Ostatnia w marcu.. od kwietnia znowu ruszyliśmy, ale czuje adrenalinę.. Wiec jak zajdę to wiem, że będę dramatyzować 🙄
Kochana, ja też wiem ze jak tylko zobaczę dwie kreseczki to będę rwać włosy że strachu... Ale z drugiej strony niczego innego bardziej nie pragnę 🙄😟


Byłam dzisiaj na badaniach. Masakra! 11 fiolek do pobrania... Mam skute obie ręce. Z każdej żyły poleciało trochę krwi i echo... Z niektórych nawet kropelka nie poszła. Ostatecznie skończyliśmy na żyłach na dłoni 🙈 wypiłam przed pobraniem 1,5l wody ale nawet to nie pomogło. Jutro pewnie wyjdą siniaki 🙄

Pytanie do dziewczyn które zażywają acard - bierzecie rano czy wieczorem? Mnie lekarz kazał brać wieczorem. Zaczynam od dzisiaj. Mam nadzieję że nie będę mieć żadnych epizodów z krwawieniami z nosa itd
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-03-15-20-33-883_com.vinson.shrinker.jpg
    Screenshot_2020-08-03-15-20-33-883_com.vinson.shrinker.jpg
    298,7 KB · Wyświetleń: 63
Nie bardzo się znam, ale skoro teoretycznie owulacja się przesunęła, to może i okres przyjdzie później? Skoro jesteś już 3 dni po terminie okresu, a test biały ... Dla pewności zrobiłabym betę i chyba wszystko będzie jasne.

Normalnie tak by bylo ale u mnie nawet jesli owu sie przesunie to bym plamila po prostu od terminu okresu:/
Poczekam do srody czwartku i test powtorze rano o ile @nie przyjdzie.
Chcialabym zrobic bete i miec spokoj ale nie mieszkam w Pl:/
 
Ej no, kobieto! ❤ cud kreseczka 😁 ja miałam ciuchy jaśniejszą ale dwa dni przed @, później już sciemniała jak się okres spóźnił jeden dzień. Gratulacje 🥺🥺

Ja też od wczoraj pije olej. Zastanawiam się ile? Muszę jeszcze doczytać czy łyżeczka to nie za mało 🤔 i odkąd zrezygnowalismy z zabezpieczania się to też były nogi w górze i udało się w pierwszym cyklu starań 😁 śmiać mi się chciało z tych nóg ale chyba to trochę działa 🙈🤣

Kochana, ja też wiem ze jak tylko zobaczę dwie kreseczki to będę rwać włosy że strachu... Ale z drugiej strony niczego innego bardziej nie pragnę 🙄😟


Byłam dzisiaj na badaniach. Masakra! 11 fiolek do pobrania... Mam skute obie ręce. Z każdej żyły poleciało trochę krwi i echo... Z niektórych nawet kropelka nie poszła. Ostatecznie skończyliśmy na żyłach na dłoni 🙈 wypiłam przed pobraniem 1,5l wody ale nawet to nie pomogło. Jutro pewnie wyjdą siniaki 🙄

Pytanie do dziewczyn które zażywają acard - bierzecie rano czy wieczorem? Mnie lekarz kazał brać wieczorem. Zaczynam od dzisiaj. Mam nadzieję że nie będę mieć żadnych epizodów z krwawieniami z nosa itd
Mi jeden lekarz kazał brać wieczorem A Kolei drugi kaze acard brać rano A clexane wieczorem. Jeszcze nie biorę, zacznę dopiero od pozytywnego testu.
 
Mi jeden lekarz kazał brać wieczorem A Kolei drugi kaze acard brać rano A clexane wieczorem. Jeszcze nie biorę, zacznę dopiero od pozytywnego testu.
No właśnie też się zastanawiam jak to pogodzić później z heparyną... Ale w zasadzie i tak będę odstawiać chyba na czas miesiączki, chociaż jeszcze nie wiem tak do konca. W każdym razie ten sam lekarz który zlecił mi brać acard wieczorem będzie dobierał mi ewentualną dawkę heparyny więc muszę mu chyba zaufać i brać wieczorem

A muszę zacząć już teraz bo i tak hematolog podejrzewa u mnie zakrzepice 🙄 do tego mam mutacje Pai więc acard będzie w moim przypadku pomagał w zagniezdzeniu zarodka
 
Ej no, kobieto! ❤ cud kreseczka 😁 ja miałam ciuchy jaśniejszą ale dwa dni przed @, później już sciemniała jak się okres spóźnił jeden dzień. Gratulacje 🥺🥺

Ja też od wczoraj pije olej. Zastanawiam się ile? Muszę jeszcze doczytać czy łyżeczka to nie za mało 🤔 i odkąd zrezygnowalismy z zabezpieczania się to też były nogi w górze i udało się w pierwszym cyklu starań 😁 śmiać mi się chciało z tych nóg ale chyba to trochę działa 🙈🤣

Kochana, ja też wiem ze jak tylko zobaczę dwie kreseczki to będę rwać włosy że strachu... Ale z drugiej strony niczego innego bardziej nie pragnę 🙄😟


Byłam dzisiaj na badaniach. Masakra! 11 fiolek do pobrania... Mam skute obie ręce. Z każdej żyły poleciało trochę krwi i echo... Z niektórych nawet kropelka nie poszła. Ostatecznie skończyliśmy na żyłach na dłoni 🙈 wypiłam przed pobraniem 1,5l wody ale nawet to nie pomogło. Jutro pewnie wyjdą siniaki 🙄

Pytanie do dziewczyn które zażywają acard - bierzecie rano czy wieczorem? Mnie lekarz kazał brać wieczorem. Zaczynam od dzisiaj. Mam nadzieję że nie będę mieć żadnych epizodów z krwawieniami z nosa itd

Mi lekarz też zalecił acard wieczorem i tak biorę, mam dawkę 75 i nie mam żadnych problemów z krwawieniami czy coś. Na czas @ nie odstawiałam, bo nie mam obfitych.
Natomiast dietetyk zaleciła mi branie rano po śniadaniu bo acard to kwas więc po co na noc obciążać żołądek, ale zostałam przy wersji lekarza, bo nic mi nie dolega.

Miałam podobny zestaw badań 😉
 
reklama
Ej no, kobieto! ❤ cud kreseczka 😁 ja miałam ciuchy jaśniejszą ale dwa dni przed @, później już sciemniała jak się okres spóźnił jeden dzień. Gratulacje 🥺🥺

Ja też od wczoraj pije olej. Zastanawiam się ile? Muszę jeszcze doczytać czy łyżeczka to nie za mało 🤔 i odkąd zrezygnowalismy z zabezpieczania się to też były nogi w górze i udało się w pierwszym cyklu starań 😁 śmiać mi się chciało z tych nóg ale chyba to trochę działa 🙈🤣

Kochana, ja też wiem ze jak tylko zobaczę dwie kreseczki to będę rwać włosy że strachu... Ale z drugiej strony niczego innego bardziej nie pragnę 🙄😟


Byłam dzisiaj na badaniach. Masakra! 11 fiolek do pobrania... Mam skute obie ręce. Z każdej żyły poleciało trochę krwi i echo... Z niektórych nawet kropelka nie poszła. Ostatecznie skończyliśmy na żyłach na dłoni 🙈 wypiłam przed pobraniem 1,5l wody ale nawet to nie pomogło. Jutro pewnie wyjdą siniaki 🙄

Pytanie do dziewczyn które zażywają acard - bierzecie rano czy wieczorem? Mnie lekarz kazał brać wieczorem. Zaczynam od dzisiaj. Mam nadzieję że nie będę mieć żadnych epizodów z krwawieniami z nosa itd
Dziękuję, zrobię jeszcze test w terminie miesiączki, ciągle do mnie to nie dociera 🙈

Ja olej brałam w kapsułkach 2 tabletki 3 razy dziennie. Od pierwszego dnia cyklu do owulacji.

Ja biorę acard wieczorem. Powiem Ci, że od drugiego poronienia brałam cały czas go, to miałam bardzo obfita miesiączke. Raz poleciałam do mojej gin bo myślałam, że poronilam znów, ale mówiła, że to może być właśnie od acardu
 
Do góry