reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny:) Gratulacje wszystim II kreseczek 😍
Mialam nie pisac 😂Tylko tak sobie Was podczytywalam po cichutku 🤫 miala byc przerwa w staraniach. Wyluzowac😏 Troche zrzucic ⚖ zadna super dieta bardziej unormowac posilki i troche zdrowiej.
No ale przeciez zawsze cos musi isc nie tak.
A wiec @ miala przyjsc w piatek.
We wtorek w tamtym tygodniu z mloda pojechalysmy do znajomej na 2 dni. Wiadomo drineczek itd. Wrocilysmy w czwartek wieczorem i przywital mnie sluz z krwia. Doslownie kilka nitek. No ale ok @ jutro wiec pomyslalam ze tak sie dziwnie zaczyna. Pozniej jeszcze raz przy podtarciu troche takiego sluzu i tyle. Do tej pory ani plamki.
Kochalismy sie tylko raz w tym miesiacu 😂 wiem szalenstwo ale moj nocki ciagle.
No i bylo to w 21 dniu cyklu. Nastepne 3 dni sluzu tyle ze podpaska potrzebna byla czyli podejrzewam owulacja znowu przesunieta😫 ta krew w sluzie rowne 8 dni od stosunku 🙄 no i oczywiscie nie chce nic sobie wkrecac ale jak sobie nie wkrecac 😂😂😂 test wczoraj wieczoram 10 biel 🤨 lekki bol plecow i czasem brzucha poza dwoma mocniejszymi skurczami Wczoraj. Piersi jak ostatnio swirowaly od owulacji tak teraz nic a nic...
 
reklama
Dziewczyny, 6.08 termin @. Dziś kiepsko się czuje. W sklepie stojąc w kolejce prawie zemdlalam...zrobiłam test A tam coś przebija, chyba, że mam zwidy 🤔
 

Załączniki

  • 20200803_141356.jpg
    20200803_141356.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 143
reklama
Hej dziewczyny:) Gratulacje wszystim II kreseczek 😍
Mialam nie pisac 😂Tylko tak sobie Was podczytywalam po cichutku 🤫 miala byc przerwa w staraniach. Wyluzowac😏 Troche zrzucic ⚖ zadna super dieta bardziej unormowac posilki i troche zdrowiej.
No ale przeciez zawsze cos musi isc nie tak.
A wiec @ miala przyjsc w piatek.
We wtorek w tamtym tygodniu z mloda pojechalysmy do znajomej na 2 dni. Wiadomo drineczek itd. Wrocilysmy w czwartek wieczorem i przywital mnie sluz z krwia. Doslownie kilka nitek. No ale ok @ jutro wiec pomyslalam ze tak sie dziwnie zaczyna. Pozniej jeszcze raz przy podtarciu troche takiego sluzu i tyle. Do tej pory ani plamki.
Kochalismy sie tylko raz w tym miesiacu 😂 wiem szalenstwo ale moj nocki ciagle.
No i bylo to w 21 dniu cyklu. Nastepne 3 dni sluzu tyle ze podpaska potrzebna byla czyli podejrzewam owulacja znowu przesunieta😫 ta krew w sluzie rowne 8 dni od stosunku 🙄 no i oczywiscie nie chce nic sobie wkrecac ale jak sobie nie wkrecac 😂😂😂 test wczoraj wieczoram 10 biel 🤨 lekki bol plecow i czasem brzucha poza dwoma mocniejszymi skurczami Wczoraj. Piersi jak ostatnio swirowaly od owulacji tak teraz nic a nic...
Nie bardzo się znam, ale skoro teoretycznie owulacja się przesunęła, to może i okres przyjdzie później? Skoro jesteś już 3 dni po terminie okresu, a test biały ... Dla pewności zrobiłabym betę i chyba wszystko będzie jasne.
 
Do góry