reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie nadal wielkie nic... Ani okresu ani żadnych jego objawów. Dziś 32dc. Tak sobie myślę czemu przy niskim progu nie mam żadnych plamien? Kiedyś miałam co chwila jakieś krwawienia, a teraz mimo niskiego proga nic a nic....
 
U mnie nadal wielkie nic... Ani okresu ani żadnych jego objawów. Dziś 32dc. Tak sobie myślę czemu przy niskim progu nie mam żadnych plamien? Kiedyś miałam co chwila jakieś krwawienia, a teraz mimo niskiego proga nic a nic....
czasami nasze organizmy płatają nam figla, ja uważam że miałam owulacje 30 grudnia bo wszystkie objawy miałam tak samo jak mam wszystkie objawy drugiej fazy bolące pryszcze, dzisiaj to już masakra i mega ciezkie piersi a temp co prawda mam cały czas zaburzona od 25 grudnia bo moje dziecko non stop się budzi i nie spi po 2-3 godziny w nocy (chyba zęby nr5) to nie widzę za bardzo skoku, nie kusi cie inna obserwacja siebie gin-monitoring, temp lub szyjka i śluz bo testy widzialam że cię wykonczyły
 
czasami nasze organizmy płatają nam figla, ja uważam że miałam owulacje 30 grudnia bo wszystkie objawy miałam tak samo jak mam wszystkie objawy drugiej fazy bolące pryszcze, dzisiaj to już masakra i mega ciezkie piersi a temp co prawda mam cały czas zaburzona od 25 grudnia bo moje dziecko non stop się budzi i nie spi po 2-3 godziny w nocy (chyba zęby nr5) to nie widzę za bardzo skoku, nie kusi cie inna obserwacja siebie gin-monitoring, temp lub szyjka i śluz bo testy widzialam że cię wykonczyły
Mierze temperaturę, ale jakby to też nie współpracuje. Jestem teraz w pierwszym cyklu bez tabletek, więc sama nie wiem czy od razu ze wszystkiego korzystać. Wizytę u gina umówiłam na 12.01. wykres temp na tą chwilę nic mi nie
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-02-20-26-44-576_pl.ovufriend.app.jpg
    Screenshot_2021-01-02-20-26-44-576_pl.ovufriend.app.jpg
    198,9 KB · Wyświetleń: 53
Mierze temperaturę, ale jakby to też nie współpracuje. Jestem teraz w pierwszym cyklu bez tabletek, więc sama nie wiem czy od razu ze wszystkiego korzystać. Wizytę u gina umówiłam na 12.01. wykres temp na tą chwilę nic mi nie
no rzeczywiście nic tu się nie da wyczytać, ale ty jesteś po anty to trochę inna sprawa, te 10 czy ile juz lat temu jak odstawiłam anty bo zaczęliśmy sie strać po miesiącu tak jak ty nie było @ test negatywny, a więc czekałam i dalej się stralismy po terminie drugiej @ ktora nie przyszla tylko 3 dni przed miałam plamienie test pozytywny, oby u ciebie tak było 😊
 
Po odstawieniu anty, pierwsza @ powinna przyjść do 6 miesięcy. Czyli pierwszy cykl może trwać nawet 180 dni... Czyli nie wiesz, czy owulację będziesz miała po 15 dniach od odstawienia anty, czy po 40 czy po 100... Dopiero jak dostaniesz pierwszą @, to potem powinno już dać się lepiej przewidzieć, a i temperatury powinny być ok.
Tak naprawdę, jak jeszcze nie miałaś pierwszej @ (nie mowie o krwawieniu z odstawienia, tylko o @) to wykres temperatur może być plaski i nic nie mówić aż do owulacji. Jak owulacja nastąpi np. w 30 dniu, w 40 dniu czy w 100 dniu, to wtedy temp powinna skoczyć i utrzymać się te 12-14 dni, a potem spaść i powinnaś dostać @.
Tak w skrócie to by wyglądało.
U mnie ten pierwszy cykl po odstawieniu trwał na szczęście tylko 38 dni :) Ale za pierwszym razem jak odstawiałam, czekałam na @ ponad dwa miesiące.
 
no rzeczywiście nic tu się nie da wyczytać, ale ty jesteś po anty to trochę inna sprawa, te 10 czy ile juz lat temu jak odstawiłam anty bo zaczęliśmy sie strać po miesiącu tak jak ty nie było @ test negatywny, a więc czekałam i dalej się stralismy po terminie drugiej @ ktora nie przyszla tylko 3 dni przed miałam plamienie test pozytywny, oby u ciebie tak było 😊
Ja mam dwóch synów z pierwszych cykli bez tabletek :) więc wierzę, że tak może być ❤️
Ale wtedy z pierwszym to było nie mam pojęcia kiedy, a z drugim wiedziałam kiedy działać bo owu czułam prawie że przez skórę. Ale po nich była nieudana spirala, łyżeczkowanie, zastrzyki anty i tabletki, więc może mój organizm ma ciut dość.
 
reklama
Ja mam dwóch synów z pierwszych cykli bez tabletek :) więc wierzę, że tak może być ❤️
Ale wtedy z pierwszym to było nie mam pojęcia kiedy, a z drugim wiedziałam kiedy działać bo owu czułam prawie że przez skórę. Ale po nich była nieudana spirala, łyżeczkowanie, zastrzyki anty i tabletki, więc może mój organizm ma ciut dość.
no nie jesteśmy tez maszynkami, co rok to starsze i inaczej może organizm reagować, ale myślę że dobrze że mierzysz temp przynajmniej masz jakiś obraz tego co się dzieje tak jak blanny napisała jak temp skoczy to będziesz wiedziała kiedy ewentualną @ bedzie, oby nie oczywiście 😉
 
Do góry