reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Po odstawieniu anty, pierwsza @ powinna przyjść do 6 miesięcy. Czyli pierwszy cykl może trwać nawet 180 dni... Czyli nie wiesz, czy owulację będziesz miała po 15 dniach od odstawienia anty, czy po 40 czy po 100... Dopiero jak dostaniesz pierwszą @, to potem powinno już dać się lepiej przewidzieć, a i temperatury powinny być ok.
Tak naprawdę, jak jeszcze nie miałaś pierwszej @ (nie mowie o krwawieniu z odstawienia, tylko o @) to wykres temperatur może być plaski i nic nie mówić aż do owulacji. Jak owulacja nastąpi np. w 30 dniu, w 40 dniu czy w 100 dniu, to wtedy temp powinna skoczyć i utrzymać się te 12-14 dni, a potem spaść i powinnaś dostać @.
Tak w skrócie to by wyglądało.
U mnie ten pierwszy cykl po odstawieniu trwał na szczęście tylko 38 dni :) Ale za pierwszym razem jak odstawiałam, czekałam na @ ponad dwa miesiące.
O rajuśku... Mam nadzieje, że tyle czekać nie będę 🙄 lekarz mnie obada i może coś się rozjaśni. Póki co nadal się staramy co 2-3 dni, więc jak coś zaskoczy to będzie szansa, że nie będę na @ czekać ...
 
reklama
O rajuśku... Mam nadzieje, że tyle czekać nie będę 🙄 lekarz mnie obada i może coś się rozjaśni. Póki co nadal się staramy co 2-3 dni, więc jak coś zaskoczy to będzie szansa, że nie będę na @ czekać ...
Wydaje mi się, że mało kto tyle czeka... Jak przed anty miałaś regularne cykle, to myślę, że max 30-40 dni cykl i dostaniesz @. Gorzej jak ktoś miał nieregularne bardzo itd...
 
Nowy Rok, nowe możliwości 😁
Czesc dziewczyny. To kto wygrał nagrodę 😜
A tak na poważnie to gratuluje Wszystkim zaciazonym 😘 trzymam kciuki za spokojne miesiące z rosnącym brzuszkiem✊🏻
zostajemy tutaj czy gdzies się przenioslyscie a ja zaspałem? 😉
U mnie dziś 7dc, 🐵 się skończyła, temp spadla, mąż w domu, dzisiaj zaczynam testy owu robić, we wtorek kontrola czy torbiel się zmniejszyła i pewnie za 4-6 dni będzie owu a ten już chciał jajeczka szukać 🤪
Miłego dnia dziewvzyny
 
Nowy Rok, nowe możliwości 😁
Czesc dziewczyny. To kto wygrał nagrodę 😜
A tak na poważnie to gratuluje Wszystkim zaciazonym 😘 trzymam kciuki za spokojne miesiące z rosnącym brzuszkiem✊🏻
zostajemy tutaj czy gdzies się przenioslyscie a ja zaspałem? 😉
U mnie dziś 7dc, 🐵 się skończyła, temp spadla, mąż w domu, dzisiaj zaczynam testy owu robić, we wtorek kontrola czy torbiel się zmniejszyła i pewnie za 4-6 dni będzie owu a ten już chciał jajeczka szukać 🤪
Miłego dnia dziewvzyny
Ja siedze tu i na staraczkach 2021 :) Nagrody nie zgarnelam, mam PMS jak stąd do kosmosu. Nawet nie ma sensu testować. I jeszcze pewnie @ przyjdzie szybciej bo już od kilku dni mam plamienie. Pewnie jak będę jutro w pracy bo moja macica wie kiedy jest najgorszy moment i mnie nienawidzi. Kolejne dwie koleżanki w ciąży, zaczynam się powoli robic zgorzkniala... Ile można czekać ;(
 
reklama
Do góry