reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
wszystkiego najlepszego w nowym roku dziewczyny❤
Mam pytanie do pań które mierzą temp jak wpływa na was niewyspanie z powodu budzenia się w nocy nie spania przez około 2-3 godziny? spada temp ze zmęczenia czy wzrasta?
ja miałam objawy wczesnej owu jak dla mnie jakieś 2-3 dni temu, ale z temp nie mogę nic wyczytać zastanawiam się czy to falstart czy zaburzone temp przez to że moje dziecko słabo sypia ostatnio
 
Testy z dnia na dzień stają się coraz bardziej wyraźne to czemu się czuje czasami jakbym miała okres dostać?czy jest to możliwe,ze testy,które robię się myla? Dopiero jutro idę skontrolować betę
Spokojnie, ja do około 30 tygodnia ciazy w dniach w których miałabym dostac 🐵 czułam kręgosłup i dol brzucha jak na 🐵
 
wszystkiego najlepszego w nowym roku dziewczyny❤
Mam pytanie do pań które mierzą temp jak wpływa na was niewyspanie z powodu budzenia się w nocy nie spania przez około 2-3 godziny? spada temp ze zmęczenia czy wzrasta?
ja miałam objawy wczesnej owu jak dla mnie jakieś 2-3 dni temu, ale z temp nie mogę nic wyczytać zastanawiam się czy to falstart czy zaburzone temp przez to że moje dziecko słabo sypia ostatnio
Roznie, raz jest wyżej raz nizej. 29 grudnia zmierzona jakieś 1,5 godz później niż zwykle, 30 grudnia zmierzona pół godziny wcześniej niż zwykle. Tak jest u mnie ale wszystko jest indywidualnie
 

Załączniki

  • 6E8DC7EA-B7D0-45C1-9DC0-DF9E2DBF3960.png
    6E8DC7EA-B7D0-45C1-9DC0-DF9E2DBF3960.png
    90 KB · Wyświetleń: 52
wszystkiego najlepszego w nowym roku dziewczyny❤
Mam pytanie do pań które mierzą temp jak wpływa na was niewyspanie z powodu budzenia się w nocy nie spania przez około 2-3 godziny? spada temp ze zmęczenia czy wzrasta?
ja miałam objawy wczesnej owu jak dla mnie jakieś 2-3 dni temu, ale z temp nie mogę nic wyczytać zastanawiam się czy to falstart czy zaburzone temp przez to że moje dziecko słabo sypia ostatnio
Mi się wydaje, że dużo bardziej na temp wpływa to, czy mierzysz o tej samej godzinie codziennie rano po przebudzeniu czy np. raz wstajesz o 7 i mierzysz, a raz śpisz do 11 i wtedy mierzysz. :D
 
Ja np dziś. 26 dzień cyklu i temp mi skoczyła z 36.59 na 36.92 nagle. Choroba? Druga owulacja z drugiego jajnika? Jak tak to szkoda, bo nie uprawialiśmy seksu ostatnie dni i moja szansa na bliźniaki przepadła 🤪 Aż mierzyłam trzy razy pod rząd, bo myślałam, że błąd pomiaru, ale nie. 😂
 
@blanny @MiWiZu mierzenie o innych godzinach wpływa na mnie wzrostem, ale tej nocy mały nie spał od 4 do 6 do tego siusiu, karmienie głodnego kota 🤦‍♀️ zmierzona temp po 7 jak zawsze i tak się zastanawiam jaki ma wpływ taki brzebieg nocy, kurczę jak na złość cieszyłam się z objawów wczesnej owu bo ja mam.zawsze później, no noc.musze się uzbroić w.cierpliwosc
 
Ja np dziś. 26 dzień cyklu i temp mi skoczyła z 36.59 na 36.92 nagle. Choroba? Druga owulacja z drugiego jajnika? Jak tak to szkoda, bo nie uprawialiśmy seksu ostatnie dni i moja szansa na bliźniaki przepadła 🤪 Aż mierzyłam trzy razy pod rząd, bo myślałam, że błąd pomiaru, ale nie. 😂
zdarzają się takie wyskoki u mnie czasami też, ale rozumiem że ty juz po owu?
 
reklama
wszystkiego najlepszego w nowym roku dziewczyny❤
Mam pytanie do pań które mierzą temp jak wpływa na was niewyspanie z powodu budzenia się w nocy nie spania przez około 2-3 godziny? spada temp ze zmęczenia czy wzrasta?
ja miałam objawy wczesnej owu jak dla mnie jakieś 2-3 dni temu, ale z temp nie mogę nic wyczytać zastanawiam się czy to falstart czy zaburzone temp przez to że moje dziecko słabo sypia ostatnio
U mnie jest tak, że jeśli mierze o innej godzinie to się zmienia. Budzenie się w nocy czy nawet wstawanie nie miało akurat żadnego wpływu. Więc jak np. O 6 miałabym normalnie powiedzmy 36.5 to o 8 mam 36.7 a o 4 36.3 więc tak mniej więcej sobie porównywałam.
 
Do góry