reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Katrinaka
a to pierwsza beta? bedziesz ja powtarzać za 2 dni zeby zobaczyć czy rośnie prawidłowo? trzymam kciuki za ciebie, wierzę że jesteś z skołowana tym wszystkim bo po tym co piszesz co się dzieje tez bym byłam, ściskam cię mocno.
 
reklama
Może jeszcze będzie ok 😘
U mnie też dalej brak @. Na początku wydawało mi się, że jest ta kreska druga. Taka ledwo widoczna. Ale lipa. Nic nie ma :(
IMG_20201223_101603.jpg
 
U mnie też dalej brak @. Na początku wydawało mi się, że jest ta kreska druga. Taka ledwo widoczna. Ale lipa. Nic nie ma :( Zobacz załącznik 1218196
Ja czekam żeby zrobić kolejny test, może jutro... Ale mam przeczucie ze sie po prostu przesunął, chociaz dzis dalej temperatura powyżej 37.. Ale nastroj mam taki ze tylko usiasc i plakac
 
Temp w tym cyklu Ci nic nie powie 🤷‍♀️ ani nie zapowie ciąży, ani okresu, ani nic. Poza tym jeden cykl mierzenia prawidłowego też Ci nic nie powie, prócz tego czy masz skok po domniemanej owu i czy spada Ci przed okresem, podczas czy po😉
Dziękuję za informację :) w takim razie już odpuszczam mierzenie temperatury do końca cyklu.
Dopytam jeszcze- jeśli domniemaną owulację miałam 16-18.12 to jutrzejszy dzień 24.12 będzie dobrym do zrobienia progesteronu? Później placówki będą zamknięte a 28.12 to już będzie za późno?
 
Polecane są bobo test, nord test, facelle. Lepiej nie kupuj Pink szczególnie płytkowego (strumieniowy wykrył mi ciąże ale każdy by wykrył bo beta była ok 900 ;))
 
reklama
Do góry