reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej, jaki masz poziom prolaktyny? I jakie leki dostałaś?
Ja też mam za wysoki...
Zobacz załącznik 1156061
od 1 lipca biorę dostinex 0,5 - pół tabletki raz w tygodniu i ciekawa jestem czy to wystarczy...
zastanawiam się czy jutro jej nie zbadać, żeby zobaczyć jak to wyglada teraz.
Mam tez ponad 800. I biore 0.5 tab na tydzień. Przez 4 tygodnie, za tydzień robię wyniki bądź za dwa. Bede sie z lekarzem kontaktowała jak wezme ostatnia połówkę.
U mnie dopiero początek wiec narazie sie dużo nie wypowiem. Bo sama nie wiem jak moja prolaktyna sie teraz ma.
 
reklama
Ja brałam przy cyklach 30 dniowych i rozjechał mi się cykl po zażywaniu miesiąc czasu na ponad 40 dniowe cykle. Później nic nie pomagało tylko dupek przez 3 cykle uregulował mi na 6 miesięcy a od lutego 2020 znowu cykle rozjechane ale w między czasie byłam w ciąży.
A naczytałam się artykulow o dobroczynnych skutkach😒ech i teraz niewiem
 
Sorry, jakoś mi to dziwnie zacytowalo. Nie do Twojej wiadomość miałam się odnieść tylko do mloda1994
Nie wiem czy mnie masz na myśli, ale wierzę że to po ananasie się udało.
Pierwszy cykl z nim, a staramy się prawie dwa lata. Obecnie 5w3d, widoczny pecherzyk ciążowy na usg
 
Sorry, jakoś mi to dziwnie zacytowalo. Nie do Twojej wiadomość miałam się odnieść tylko do mloda1994
Nie miałam ciebie na myśli ale widać że dużo dziewczyn jedząc ananasa zaszło w ciążę i coś w tym napewno jest. Gratuluję ciąży i życzę aby była do końca bezproblemowa[emoji4]
 
reklama
Do góry