reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zawroty głowy przy szybkich ruchach, reakcje wymiotne na środki chemiczne którymi od zawsze sprzątałam (myślałam, że płyn zrobiłam z większej ilości koncentratu) nie pamiętam od kiedy dokładnie zaczęłam być śpiąca, zmęczona. W dzień miałam niewyobrażalną energię i to tłumaczyłam sobie zmęczenie wieczorem, kładłam się spać nawet o 18-19, mój M mówił już że powinnam iść do lekarza bo coś jest nie tak. potem doszły delikatne rewolucje żołądkowe po jedzeniu ale to już weekend przed testowaniem.
I na tydzień przed planowaną @ podbrzusze dawało mi znaki tak jak by @ chciała przyjść. A zawsze dawała się we znaki 3 przed przyjściem.
 
reklama
Zupełnie normalnie :)
Jutro robię progesteron i ciekawa jestem czy diabelnie nie utnie mi skrzydeł .... 8 dpo są już jakieś zmiany w progestetonie?
też się zastanawiam nad progesteronem, ale biorę dupka więc w sumie po co. Podejrzewam, że nie wytrzymam i betę będę chciała, jak będzie pozytyw będę spokojnie czekała na święta, a jak negatyw to nie będę się już niczego doszukiwać i może miła niespodzianka będzie :) A jak będzie dalej negatyw to przynajmniej nie będę się łudzić i twardo spadnę na dupę. I dopiero wtedy zrozumiem Here i pare innych dziewczyn
 
Ja mam to samo i tez świeca była :D laski, nogi do góry!
Ja robiłam świece ale bez poduszki pod dupą 😁😁 i nie 20 minut a może 5 ;) i po owulacji przez 2/3 dni było mi mega zimno aż stopy sztywne miałam a dzisiaj zdycham z ciepłotą ciała :D.
jeszcze upławy mi się przypałetały nadomiat złego a no i mięśniak ;/ .. myslałam,że II kreski będą na Święta ale nici z tego ;) leje się ze mnie jak nie wiem :D dobrze ,że bezwonne :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja czasami testuję przed @ jak się zaczynam za bardzo nakręcać [emoji16] wtedy biel sprowadza mnie na ziemię i już spokojnie czekam na okres. Ale robię to trochę z premedytacją, bo właściwie to wiem co zobaczę, bo w teorii jest za wcześnie, ale zatrzymuje to u mnie doszukiwanie się objawów i już myślę, że @ przyjdzie, a co najwyżej, mam nadzieję, kiedyś się miło zaskoczę [emoji16]
 
Do góry