reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To też wychodzi ci testować w 11dpo... A niektorym dziewczyną pozytywny wychodź w 13 a nawet i 15dpo... Nie kumam tego...
Tak, ale w I ciąży objawy miałam wcześniej a odważyłam się zrobić test 13dpo. Objawy miałam od ok 8-9 dpo tyle, że nie wpadłam na to, więc nie wiem jak wypadłby mi test. Jakie to było cudowne życie bez świadomości.
 
reklama
Generalnie leki znajdują się jakiś czas w organiźmie, można przyjąć, że te dwa dni są w miarę bezpieczne.
 
Dziewuszki dzisiaj mam 3 dc powinnam wziąść aromek i nie wiem co zrobić bo w tym cyklu raczej nie uda się z monitoringiem bo święta czy można go wziąść bez monitoringu?
 
Staraczki, które testują 24.12 jak się czujecie? :)
Hmmm ja żadnych zmian nie czuje , ale jestem spokojna i wierze ze się udało :) wczoraj zakuł mnie tak porządnie lewy jajnik przez chwilę a poza tym to nic, ale jestem dopiero 5 dpo . W wigilie bedzie 12 dpo i zrobie pierwszy test choć okres powinnam mieć 27.12 :)
 
reklama
A jakie to objawy?
Zawroty głowy przy szybkich ruchach, reakcje wymiotne na środki chemiczne którymi od zawsze sprzątałam (myślałam, że płyn zrobiłam z większej ilości koncentratu) nie pamiętam od kiedy dokładnie zaczęłam być śpiąca, zmęczona. W dzień miałam niewyobrażalną energię i to tłumaczyłam sobie zmęczenie wieczorem, kładłam się spać nawet o 18-19, mój M mówił już że powinnam iść do lekarza bo coś jest nie tak. potem doszły delikatne rewolucje żołądkowe po jedzeniu ale to już weekend przed testowaniem.
 
Do góry