reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@HeraUnique mam pytanie...
Owulcje miałam w 11dc od 13dc przez 10 dni dupek. Czyli dzisiaj 22dc 11dpo i ja kończę dupka. @ niby 21.12.
Czy gdyby się udało zaskoczyć, gdyby test w 11dpo wychodził negatywnie a ja bym odstawiła dupka czy mogłabym nigdy się nie dowiedzieć że gdybym poczekała kilka dni byłby test pozytywny? Poszłam na betę ale gdyby nie? Gdybym od 12dpo nie brała już dupka, ciąża by była ale by się nie utrzymała przez mały progesteron a ja bym nie wiedziała bo testy by jeszcze nie wykrywały..

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi... Trochę zakręceni...

Każda mówi, nie ma @ jest nadzieja. No ok ale jak moja @ jest z odstawienia dupka to co?? Czy w 11dpo beta mi wyjdzie? Przecież do 12dpo może się zagnieżdżać doliczając do tego kilka dni aż beta urośnie to może być i 15dpo dopiero test pozytywny... Mam totalny metlik
u mnie przy staraniach tez wskazane jest branie dupka i z tego co moj gin mowi jak zrobisz test w 12 i wyjdzie negatywny, a jestes w ciazy i za te 2 dni dopiero wyjdzie pozytyw to sie nic nie stanie, większość kobiet ma tak przepisywanego dupka, rzadziej widzę że kobiety biorą do momentu @
 
@HeraUnique mam pytanie...
Owulcje miałam w 11dc od 13dc przez 10 dni dupek. Czyli dzisiaj 22dc 11dpo i ja kończę dupka. @ niby 21.12.
Czy gdyby się udało zaskoczyć, gdyby test w 11dpo wychodził negatywnie a ja bym odstawiła dupka czy mogłabym nigdy się nie dowiedzieć że gdybym poczekała kilka dni byłby test pozytywny? Poszłam na betę ale gdyby nie? Gdybym od 12dpo nie brała już dupka, ciąża by była ale by się nie utrzymała przez mały progesteron a ja bym nie wiedziała bo testy by jeszcze nie wykrywały..

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi... Trochę zakręceni...

Każda mówi, nie ma @ jest nadzieja. No ok ale jak moja @ jest z odstawienia dupka to co?? Czy w 11dpo beta mi wyjdzie? Przecież do 12dpo może się zagnieżdżać doliczając do tego kilka dni aż beta urośnie to może być i 15dpo dopiero test pozytywny... Mam totalny metlik
Rozumiem, ale nie wiem 🤷‍♀️ jeśli chcesz to bierz jeszcze dupka i zatestuj za 2 dni i wtedy odstaw 🤷‍♀️ ciężko mi powiedzieć czy jak odstawisz, a się udało to czy przez to się nie utrzyma 🤷‍♀️ dupka masz na plamienia, problem z progiem czy już miałaś poronienie?
 
@HeraUnique mam pytanie...
Owulcje miałam w 11dc od 13dc przez 10 dni dupek. Czyli dzisiaj 22dc 11dpo i ja kończę dupka. @ niby 21.12.
Czy gdyby się udało zaskoczyć, gdyby test w 11dpo wychodził negatywnie a ja bym odstawiła dupka czy mogłabym nigdy się nie dowiedzieć że gdybym poczekała kilka dni byłby test pozytywny? Poszłam na betę ale gdyby nie? Gdybym od 12dpo nie brała już dupka, ciąża by była ale by się nie utrzymała przez mały progesteron a ja bym nie wiedziała bo testy by jeszcze nie wykrywały..

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi... Trochę zakręceni...

Każda mówi, nie ma @ jest nadzieja. No ok ale jak moja @ jest z odstawienia dupka to co?? Czy w 11dpo beta mi wyjdzie? Przecież do 12dpo może się zagnieżdżać doliczając do tego kilka dni aż beta urośnie to może być i 15dpo dopiero test pozytywny... Mam totalny metlik
Ja owu mogłam mieć w okolicach 13-15dc (11,12 na badaniu że pęcherzyk w ciągu 36 g powinien pęknąć)
Od 14,12 (16dc) miałam zacząć brać duphaston do 24.12. (26dc) zrobić test jeśli pozytywny brać już dalej jeśli negatyw odstawić - cykle od poronienia mam 25 dniowe
 
Rozumiem, ale nie wiem [emoji2368] jeśli chcesz to bierz jeszcze dupka i zatestuj za 2 dni i wtedy odstaw [emoji2368] ciężko mi powiedzieć czy jak odstawisz, a się udało to czy przez to się nie utrzyma [emoji2368] dupka masz na plamienia, problem z progiem czy już miałaś poronienie?
Jak nie biorę dupka to mam mega nieregularne @...
 
Ja owu mogłam mieć w okolicach 13-15dc (11,12 na badaniu że pęcherzyk w ciągu 36 g powinien pęknąć)
Od 14,12 (16dc) miałam zacząć brać duphaston do 24.12. (26dc) zrobić test jeśli pozytywny brać już dalej jeśli negatyw odstawić - cykle od poronienia mam 25 dniowe
To też wychodzi ci testować w 11dpo... A niektorym dziewczyną pozytywny wychodź w 13 a nawet i 15dpo... Nie kumam tego...
 
reklama
Do góry