reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A jak wyglądał ten twój test pozytywny? Nie pamiętam czy wrzucałaś zdjęcie, sorki. Może idź na betę to wtedy się wyjaśni? Chociaż myślę, że może Twój okres potrzebuje czasu żeby się rozkręcić, ja tak miałam w ostatnim cyklu, dziwne rzeczy się dzieją jak człowiek zaczyna się starać o dziecko 🥴
Chyba raczej nie przywiązywaliśmy wiekszej uwagi na to co do tej pory się działo. I to psycha widzi czuje zmiany. I najlepiej, żeby wieczorkiem coś pykło a rano test pozytywny ;)
 
reklama
Co do tych narkoz - to już nie jest tak, że można mieć 3 czy 4 w życiu itd... Teraz te narkozy są zupełnie inne. Daje się bardzo male dawki, narkoza może byc nawet 15 minut czy 20 minut. Jak byłam dzieckiem i dawali narkoze na migdalki, to potem trzymała 8 godzin albo lepiej. Teraz dają narkozę np. na 20 minut i potem normalnie się budzisz. :) Nawet nie trzeba takiego odstępu mieć między narkozami dużego jak kiedyś.
Córka ma np. robione zęby pod narkozą taka krótką, a także np rezonans głowy. I po od razu jest wybudzana. :)
 
Dziewczyny żegnam się z Wami. Muszę zrobić przerwę od forum na jakiś czas, bo zaczynam łapać doła i myśleć, że nigdy mi się nie uda[emoji17] czas poukładać swoje myśli i odciągać je od tematu starań[emoji849] trochę zaczęłam się sypać[emoji3064] nie sądziłam, że mając już jedno dziecko tak ciężko będzie mi zajść w drugą ciążę[emoji19] muszę się psychicznie ogarnąć i do Was wrócę.
Zaciskam mocno kciuki za każdą z Was[emoji1695]
Dziękuję za wsparcie przez te kilka miesięcy[emoji173]
Powodzenia[emoji178]
Trzymaj się ciepło. Życzę Ci, byś sobie wszystko poukładała szybko...
 
Co do tych narkoz - to już nie jest tak, że można mieć 3 czy 4 w życiu itd... Teraz te narkozy są zupełnie inne. Daje się bardzo male dawki, narkoza może byc nawet 15 minut czy 20 minut. Jak byłam dzieckiem i dawali narkoze na migdalki, to potem trzymała 8 godzin albo lepiej. Teraz dają narkozę np. na 20 minut i potem normalnie się budzisz. :) Nawet nie trzeba takiego odstępu mieć między narkozami dużego jak kiedyś.
Córka ma np. robione zęby pod narkozą taka krótką, a także np rezonans głowy. I po od razu jest wybudzana. :)
dużo rzadziej się je tez stosuje. Teraz stawia się przede wszystkim na zzo. Ja np miałam tylko raz narkozę kilka lat temu, a od tamtej pory zzo + duże dawki leków nasennych żeby po prostu iść spać. Minus jest taki, że przez min 6 h trzeba leżeć na płasko, żeby głowa nie bolała, ale tez mniejsze obciążenie dla organizmu.
 
Dziewczyny żegnam się z Wami. Muszę zrobić przerwę od forum na jakiś czas, bo zaczynam łapać doła i myśleć, że nigdy mi się nie uda[emoji17] czas poukładać swoje myśli i odciągać je od tematu starań[emoji849] trochę zaczęłam się sypać[emoji3064] nie sądziłam, że mając już jedno dziecko tak ciężko będzie mi zajść w drugą ciążę[emoji19] muszę się psychicznie ogarnąć i do Was wrócę.
Zaciskam mocno kciuki za każdą z Was[emoji1695]
Dziękuję za wsparcie przez te kilka miesięcy[emoji173]
Powodzenia[emoji178]
Wyjedź gdzieś dalej jak macie taką możliwość i wypocznij kochana 😘 . Czekam tu na Ciebie z poztywyną dawką energii !!! Głowa do góry,niech walą się mury ❤️❤️❤️❤️❤️
Myśl o swojej córci(jeśli pomyliłam płeć przepraszam),Ona Ci wszystko wynagrodzi-każdy Twój smutek ❤️😘.Nie łam się ! Wiem,że każdy inaczej podchodzi do starań.
Wszystko będzie dobrze,trzymam za Ciebie kciuki kochana❤️
 
Ostatnia edycja:
@Emma28 trzymaj się Kochana. Ja to to rozumiem, nie jestem długo na forum ale też już zdążyłam mieć takie słabsze momenty, gdzie musiałam chociaż na kilka godzin zrobić sobie detox od czytania. Trzymam kciuki za Twoje przyszłe dwie kreseczki ❤️ Wracaj jeśli tylko będziesz miała siłę i chęci 😘
 
Swoją drogą, ten nowy ginekolog spytał mnie dziś, czy w pierwszej ciąży zatrzymała mi się od razu miesiączka czy nie. 🤔 To powiedziałam, że tak, od razu. To powiedział, że mam za dwa tygodnie przyjść. 🤔
Edit: Zdziwiło mnie, że użył dokładnie nazwy "miesiączka", a przecież nie można w ciąży mieć miesiączki... Co najwyżej krwawienie (złuszczanie się endometrium) w okolicach @. I jakoś mnie zaskoczyło, że tak potocznie użył określenia "miesiączka". :D Nie czepiam się czy coś! Ale po prostu mnie to zdziwiło. 🤔
 
Ostatnia edycja:
Swoją drogą, ten nowy ginekolog spytał mnie dziś, czy w pierwszej ciąży zatrzymała mi się od razu miesiączka czy nie. 🤔 To powiedziałam, że tak, od razu. To powiedział, że mam za dwa tygodnie przyjść. 🤔
Edit: Zdziwiło mnie, że użył dokładnie nazwy "miesiączka", a przecież nie można w ciąży mieć miesiączki... Co najwyżej krwawienie (złuszczanie się endometrium) w okolicach @. I jakoś mnie zaskoczyło, że tak potocznie użył określenia "miesiączka". :D Nie czepiam się czy coś! Ale po prostu mnie to zdziwiło. 🤔
nie chyba dobrze nazwał. Zapytał czy zatrzymała ci się miesiączka w pierwszej ciąży, a nie „czy miała pani miesiączkę w trakcie ciąży”.
 
reklama
Swoją drogą, ten nowy ginekolog spytał mnie dziś, czy w pierwszej ciąży zatrzymała mi się od razu miesiączka czy nie. 🤔 To powiedziałam, że tak, od razu. To powiedział, że mam za dwa tygodnie przyjść. 🤔
Edit: Zdziwiło mnie, że użył dokładnie nazwy "miesiączka", a przecież nie można w ciąży mieć miesiączki... Co najwyżej krwawienie (złuszczanie się endometrium) w okolicach @. I jakoś mnie zaskoczyło, że tak potocznie użył określenia "miesiączka". :D Nie czepiam się czy coś! Ale po prostu mnie to zdziwiło. 🤔
Myslę że użył potocznych słów, nie każda kobieta rozróżnia rodzaje krwawień i traci czas na tłumaczenie. U mnie dziewczyna w pracy też mówiła że miała normalnie okres a na przypadkowym badaniu wyszło, że przełom 8-9 tc. Wszystko się dobrze rozwija, w styczniu ma termin. Z pierwszą ciążą miała podobnie.
 
Do góry